11/30 03:15 4 Mattias Falck v Димитрий Овчаров 3-4
11/30 02:30 4 Саймън Гоузи v Лонг Ма 2-4
11/30 02:30 4 Томоказу Харимото v Куадри Аруна 4-1
11/29 08:45 - Кристиан Карлсон v Хеминг Ху 4-1
11/29 08:45 - Владимир Самсонов v Даниел Хабесон 3-4
11/29 08:00 - Джонатан Грот v Sathiyan Gnanasekaran 2-4
11/29 05:45 - Куадри Аруна v Кристиан Карлсон 0-4
11/29 05:45 - Димитрий Овчаров v Владимир Самсонов 4-2
11/29 05:00 - Саймън Гоузи v Джонатан Грот 4-1
11/29 05:00 - Сангсу Ли v Канак Жа 4-2
Световната купа по тенис на маса е годишен турнир по тенис на маса, провеждан от Международната федерация по тенис на маса (ITTF). Той е един от най-престижните турнири в този спорт, заедно със Световното първенство и Олимпийските игри.

Световната купа се провежда всяка година от 1980 г. насам, като първият турнир се провежда в Хонконг. Първоначално турнирът е бил само за мъже, но през 1996 г. е въведена категория за жени.

Турнирът се състои от 16 състезатели, които се класират за турнира чрез различни методи, включително спечелване на континентални първенства, представяне на световната ранглиста и получаване на уайлд кард. Състезателите се състезават в елиминационен формат, като победителят се определя чрез най-добрите три от пет мача.

Световната купа е спечелена от някои от най-великите играчи в историята на тениса на маса, включително Ян-Уве Валднер, Владемир Самсонов, Ма Лонг и Дин Нинг.

Световната купа по тенис на маса е важно събитие в календара на тениса на маса и винаги привлича най-добрите играчи в този спорт. Този турнир е вълнуващо събитие, което винаги е пълно с екшън и драма.