Live Scores

Футбол Португалия - Сегунда Лига 00' Vizela [3] Vizela View Benfica B [9] Benfica B
Футбол Аржентина - Национал Б 00' CA Tigre [1] CA Tigre View Deportivo Maipu [12] Deportivo Maipu
Футбол Англия - Висша Лига 00' Leeds [10] Leeds View Liverpool [6] Liverpool
Футбол Испания - Сегунда 00' Almeria [3] Almeria View Espanyol [1] Espanyol
Футбол Ефутбол - Liga Pro - 12 мин. игра 01' AB OVO (ABV) Esports 0-0 Abeldos United (ATD) Esports
Футбол Ефутбол - Battle - 8 мин. игра 07' Tottenham (Plevis) Esports 1-0 Man City (Bombi1t0) Esports
Футбол Ефутбол - Battle - 8 мин. игра 07' Liverpool (Driller) Esports 1-1 Chelsea (vrico) Esports
Футбол Ефутбол - Live Arena - 10 мин. игра 08' Bayer 04 (OoLancer) Esports 2-3 Hoffenheim (Walker) Esports
Футбол Ефутбол - Live Arena - 10 мин. игра 09' Dortmund (Quavo) Esports 0-1 RB Leipzig (Weeman) Esports
Футбол Аржентина - Примера C 19' Victoriano Arenas [18] Victoriano Arenas 0-0 CA Claypole [19] CA Claypole
Футбол Бразилия - Кампеонато Гояно 20' Ипора ЕС [6] Ипора ЕС 1-1 Jaragua EC [5]
Футбол Швеция - 1. Дивизия Нора 33' IFK Нанинж [11] IFK Нанинж 1-0 Taby FK [8] Taby FK
Футбол Румъния - Лига 2 45' У Крайова 1948 [1] У Крайова 1948 1-0 Rapid Bucuresti [4] Rapid Bucuresti
Футбол Белгия - Първа Дивизия Б 45' Deinze [5] Deinze 0-0 Westerlo [4] Westerlo
Футбол Швейцария - Чалъндж Лига 45' Winterthur [6] Winterthur 0-2 FC Thun [2] FC Thun
Футбол Англия - Висша Лига 2 45' Blackburn U23 [3] Blackburn U23 1-0 Liverpool U23 [5] Liverpool U23
Футбол Англия - Висша Лига 2 45' Stoke U23 [2] Stoke U23 1-0 Newcastle U23 [13] Newcastle U23
Футбол Нидерландия - Ерсте Дивизия 45' PSV Reserves [14] PSV Reserves 0-2 De Graafschap [2] De Graafschap
Футбол Англия - Висша Лига 2 48'<sup>+3</sup> Leicester U23 [12] Leicester U23 2-0 Southampton U23 [13] Southampton U23
Футбол Израел - Висша Лига 67' Beitar Jerusalem [3] Beitar Jerusalem 0-2 Bnei Yehuda Tel Aviv [7] Bnei Yehuda Tel Aviv
Футбол Иран - Дивизия 1 75' Esteghlal Khuzestan [2] Esteghlal Khuzestan 3-1 Esteghlal Molasani [13]
Футбол Аржентина - Национал Б 86' Nueva Chicago [17] Nueva Chicago 0-1 San Martin de Tucuman [15] San Martin de Tucuman
Футбол Швеция - Алсвенскалига 89' IFK Goteborg [9] IFK Goteborg 2-0 AIK [6] AIK
Футбол Мали - Висша Дивизия 90'<sup>+3</sup> AS Police 1-1 ФК КАСС
Футбол Мали - Висша Дивизия 91'<sup>+3</sup> AS Olympique de Missira 2-1 ЮС Бургуни
Футбол Португалия - Сегунда Лига 93'<sup>+4</sup> Sporting Covilha [13] Sporting Covilha 1-2 ФК Арука [6] ФК Арука
Футбол Дания - Супер Лига 93'<sup>+4</sup> Randers FC [6] Randers FC 0-0 Midtjylland [1] Midtjylland
Футбол Испания - Сегунда 95'<sup>+5</sup> Leganes [4] Leganes 1-1 Ponferradina [8] Ponferradina
Баскетбол еБаскетбол - H2H GG League - 4x5 мин. 3 - 03:17 POR Trail Blazers (Sidereal) Esports 40-42 BKN Nets (Bane) Esports
Баскетбол Словения - 1. Лига - Жени 2 - 07:29 Триглав жени 22-17 Йежица жени
Баскетбол Германия - Бундеслига 2 - 10:00 Chemnitz 99 [12] Chemnitz 99 20-29 Hamburg Towers [6] Hamburg Towers
Баскетбол Бахрейн - Купа 2 - 08:52 Al Hala 19-22 Al Manama
Баскетбол eБаскетбол - Liga Pro - 4x5 мин. 4 - 00:46 MIA Heat (megasnake4) Esports 40-65 ATL Hawks (KingLeonAnd1) Esports
Баскетбол Израел - Супер Лига 2 - 00:26 Hapoel Holon [4] Hapoel Holon 54-46 Апоел Йерусалим [5] Апоел Йерусалим
Баскетбол Израел - Висша Лига - Жени 3 - 10:00 Maccabi Ashdod Women 33-40 Елицур Холон жени
Баскетбол Франция - Про Б 3 - 10:00 Lille [10] Lille 44-40 Nantes [14] Nantes
Баскетбол Италия - А1 - Жени 4 - 09:24 [4] Bologna Women 49-41 San Giovanni Women [5] San Giovanni Women
Баскетбол Косово - Суперлига - Жени 4 - 00:00 Пенца жени 65-70 Башкими Жени
Волейбол Чехия - Екстралига 25-15 CEZ Karlovarsko [1] CEZ Karlovarsko 4-0 Ceske Budejovice [2] Ceske Budejovice
Волейбол Италия - А2 - Жени 25-10,20-25,22-25 Cutrofiano Women [3] Cutrofiano Women 1-2 Pinerolo Women [10] Pinerolo Women
Хокей на лед Лига Про - Кратък Хокей - 3х10 мин. 1 - 00:00 Kuznya 0-0 Четири Ледокола
Хокей на лед Ехокей на лед - 3х4 мин. 3 - 04:00 pisklya (PSK) Esports 5-4 Dmitry_gavr13 (GBR) Esports
Хокей на лед Национални Отбори (Без Продължения) 2 - 16:39 Latvia U23 4-0 Естония Естония
Хокей на лед Швейцария - НЛА 2 - 19:29 ЗСК Лайънс [5] ЗСК Лайънс 1-0 ХК Лозана [4] ХК Лозана
Хокей на лед Швейцария - НЛА 2 - 03:19 Берн [9] Берн 3-1 Зуг [1] Зуг
Хокей на лед Швеция - ШХЛ 2 - 20:00 Лулеа [5] Лулеа 1-0 Скелефтеа [4] Скелефтеа
Хокей на лед Швейцария - НЛА 2 - 18:13 Раперсвил-Йона Лейкърс [10] Раперсвил-Йона Лейкърс 2-0 Лугано [2] Лугано
Хокей на лед Швейцария - НЛА 2 - 02:06 Сервет [6] Сервет 1-0 Фрибург-Готерон [3] Фрибург-Готерон
Хокей на лед Швеция - Алсвенскан 3 - 20:00 Timrå IK [1] Timrå IK 5-0 IF Björklöven [3] IF Björklöven
Хандбал Израел - Висша Лига 52:31 Hapoel Kiryat Ono [1] Hapoel Kiryat Ono 24-21 АС Рамат Ха Шарон [2] АС Рамат Ха Шарон
Хандбал Испания - Лига Асобал 57:33 Барселона [1] Барселона 36-21 Анхел Хименес-Пуенте Хенил [8] Анхел Хименес-Пуенте Хенил
Хандбал Катар - Лига 58:16 Al Wakra 28-27 Ал Кхор
Тенис УТА Истанбул 0-0 [39] Анастасия Павлюченкова 6-7,7-6,0-0 Anastasia Potapova [76]
Тенис Чалънджър - Талахаси 40-40 [191] Микаел Торпегаард 1-0 Thomaz Bellucci [322]
Тенис Чалънджър - Талахаси 30-0 [124] Thiago Seyboth Wild 3-1 Tomas Martin Etcheverry [232]
Тенис УТА Щутгарт - Дв. Ж. 15-40 Вивиан Хайсен/Яфан Ванг 5-4 Улрике Ейкери/Екатерине Горгодзе
Тенис Чалънджър - Салинас 0-0 Nicolas Alvarez 1-6,1-4 Nicolas Jarry
Тенис АТП Белград 40-40 [43] John Millman 7-5,4-3 Данило Петрович [157]
Тенис Чалънджър - Талахаси 0-15 [149] Prajnesh Gunneswaran 2-6,6-2,4-4 Педро Сакамото [315]
Тенис Чалънджър - Салинас 0-0 [435] Marek Gengel 6-3,3-6,4-2 Mathieu Perchicot [484]
Снукър Световно Първенство 2021 04/19 18:00 Антъни МакГил 7-4 Рики Уолдън
Снукър Световно Първенство 2021 04/19 09:00 Кайрън Уилсън 5-5 Гари Уилсън
Дартс Висша Лига по Дартс 2021 04/19 18:45 Жозе Де Соуза Жозе Де Соуза 0-0 Джеймс Уейд Джеймс Уейд
Дартс Europe Super League 2021 04/18 18:08 Стефен Сипман 0-0 Даниел Клосе
Билярд The Masters 04/19 18:32 Marc Farnsworth 1-1 Том Прайс
Футзал Iran Premier League 08:50 Gohar Zamin Sirjan 2-0 Шахрдари Савех
Футзал Iran Premier League 04:48 Чипс Машхад 3-0 Занди Конкрийт Келардащ
Тенис на маса Украйна - Купа ТТ Oleksandr Brezytskyi 0-0 Константин Макарчък
Тенис на маса Сетка Купа Andrii Martyniuk 0-0 Volodymyr Kazmyrchuk
Тенис на маса Украйна - Купа ТТ Oleksii Tiutiunnyk 0-0 Прохор Пухач
Тенис на маса Украйна - Купа ТТ Олексий Сапронов 0-0 Виталий Кривенко
Тенис на маса Украйна - Купа ТТ 10-12 Виталий Хамурда 4-2 Oleksandr Zhuravlov
Тенис на маса Лига Про Александр Петров 0-0 Ярослав Троянов
Тенис на маса Лига Про Ivan Moshkov 0-0 Egor Markelov
Тенис на маса Чалънджър - Оксенхаузен 5-11 Marius Henninger 1-4 Франсиско Санки
Тенис на маса Украйна - Купа ТТ 9-11,8-11,11-9 Vadym Nechyporuk 0-0 Andrii Kotik
Тенис на маса Чехия - Лига Про 11-7,11-9,5-11 Jaroslav Prokupek 3-1 Камил Новак
Тенис на маса Украйна - Купа ТТ 9-11,11-9,11-7 Василий Смик 0-4 Артем Нестеренко
Тенис на маса Лига Про 6-11,8-11,11-9 Владими Мишакин 9-5 Igor Zemit
Тенис на маса Сетка Купа 7-11,11-6,11-3 Jan Krames Jr. 3-1 Петр Дворак
Водна Топка Шампионска Лига 2020/21 3 - 02:11 Ortigia Ortigia 5-5 КН Марсилия КН Марсилия
еСпортове CS:GO - ESL Meisterschaft - Match 2 01:59 Unicorns of Love Unicorns of Love 1-4 Sissi State Punks Sissi State Punks
еСпортове CS:GO - Spring Sweet Spring 02:52 Ambush 8-3 Case Esports