Live Scores

Футбол Ефутбол - Live Arena - 10 мин. игра 00' Arsenal (stdm) Esports 0-0 RB Leipzig (ACAW) Esports
Футбол Ефутбол - Live Arena - 10 мин. игра 01' Roma (PhoeniX) Esports 0-1 Dortmund (zohan) Esports
Футбол Ефутбол - Battle - 8 мин. игра 02' PSG (Rus_1995_LAN) Esports 0-0 Real Madrid (dm1trena) Esports
Футбол Ефутбол - Battle - 8 мин. игра 02' Liverpool (d1pseN) Esports 0-1 Bayern (Upcake22) Esports
Футбол Ефутбол - Battle - 8 мин. игра 04' AC Milan (Calvin) Esports 1-1 RB Leipzig (Petruchio) Esports
Футбол Ефутбол - Battle - 8 мин. игра 04' Benfica (cris_tucker) Esports 0-0 Sevilla (Vetal) Esports
Футбол Бразилия - Мачове 07' Ремо Жени 0-0 Есмак жени Есмак жени
Футбол Ливан - Лига 09' Шабаб Ал-Сахел [3] Шабаб Ал-Сахел 0-0 Ал Акха Ал Ахли [12] Ал Акха Ал Ахли
Футбол Esoccer GT Leagues – 12 mins play 09' Chelsea (Mars) Esports 0-1 A.Madrid (Nio) Esports
Футбол Esoccer GT Leagues – 12 mins play 09' AC Milan (Djibril) Esports 1-1 Ajax (Nasmi) Esports
Футбол Ливан - Дивизия 2 10' Шабаб Ел-Боурж Шабаб Ел-Боурж 0-0 Расинг Бейрут Расинг Бейрут
Футбол Малайзия - Супер Лига 24' Мелека Юнайтед СА [10] Мелека Юнайтед СА 0-2 Теренгану [3] Теренгану
Футбол Малайзия - Супер Лига 25' Петалинг Жая Сити [9] Петалинг Жая Сити 0-0 Селангор [8] Селангор
Футбол Международен Мач до 20 - Жени 32' Уругвай жени до 20 Уругвай жени до 20 0-0 Колумбия жени до 20 Колумбия жени до 20
Футбол Украйна - Висша Лига 36' ФК Верес Ривн [6] ФК Верес Ривн 0-1 ФК Металист Харков [8] ФК Металист Харков
Футбол Румъния - Лига 3 37' Ghiroda SI Giarmata VII Ghiroda SI Giarmata VII 1-0 ЧСМ Ресита ЧСМ Ресита
Футбол Румъния - Лига 3 37' АЧС Таргу Муреш 1898 1-1 Хунедоара
Футбол Уругвай - Лига до 19 38' Мирамар Мисионес до 19 1-0 Атлетико Феникс Монтевидео до 19
Футбол Румъния - Лига 3 38' Одореу Секуеск 0-0 CSO Plopeni
Футбол Тайланд - Висша Лига 38' Лампфун Уориър ФК [15] Лампфун Уориър ФК 0-0 Бурирам Юнайтед [2] Бурирам Юнайтед
Футбол Румъния - Лига 3 38' КС Инеу 0-0 Сойми Липова Сойми Липова
Футбол Израел - Лига Бет - Юг 39' Апоел Кафр Касим Шуаа 2-0 Макаби Амишав Петах Тиква Макаби Амишав Петах Тиква
Футбол Израел - Лига Алеф Север 39' Апоел Каукаб Апоел Каукаб 0-0 МС Тира МС Тира
Футбол Румъния - Лига 3 39' Глория Бистрица 2-1 ФК Залау ФК Залау
Футбол Румъния - Лига 3 39' Рамницу Сарат 0-0 Аеорстар Бакъу Аеорстар Бакъу
Футбол Италия - Кампионато Примавера 1 39' Аталанта до 19 [14] Аталанта до 19 2-1 Чезена до 19 [15] Чезена до 19
Футбол Румъния - Лига 3 40' Металургистул Чугир Металургистул Чугир 2-0 Виторул Клуж
Футбол Европейско Първенство до 19 - Жени 40' Полша жени до 19 [2] Полша жени до 19 0-1 Франция жени до 19 [1] Франция жени до 19
Футбол Бутан - Висша Лига 40' Друк Лхаюл 1-0 Паро Ринпунг
Футбол Румъния - Лига 3 41' Авантул Периам 0-1 Глория Лунка Теуз Кермей
Футбол Англия - Дивелъпмънт Лига 2 41' Барнзли до 21 [10] Барнзли до 21 1-1 Шеф У до 21 [9] Шеф У до 21
Футбол Израел - Лига Алеф Север 41' Макаби Нуджейдат Ахмед 1-1 Ихуд Бней Шифарам
Футбол Румъния - Лига 3 41' Ведита Колонести Ведита Колонести 0-1 У Крайова 2
Футбол Унгария - 1-ва Дивизия до 19 41' Вашаш Будапеща до 19 Вашаш Будапеща до 19 1-0 Уйпещ до 19
Футбол Израел - Лига Алеф Юг 43' Холон Йермияху 2-0 Шимшон Кафр Касим Шимшон Кафр Касим
Футбол Сингапур - Висша Лига 45' Лайън Сити Сейлърс [2] Лайън Сити Сейлърс 1-2 Албирекс Нийгата Сингапур [1] Албирекс Нийгата Сингапур
Футбол Малайзия - Супер Лига 48' Сабах ФА [2] Сабах ФА 1-0 Пенанг [12] Пенанг
Футбол Израел - Лига Алеф Север 53' Апоел Бней Залафа 3-0 Макаби Кириат Ата Балик
Футбол Израел - Лига Алеф Юг 81' Макаби Явне Макаби Явне 1-1 Апоел Херцлия Апоел Херцлия
Футбол Израел - Лига Алеф Север 82' Цейрей Тайбе 0-0 Цейрей Кфар Кана
Футбол Косово - Дивизия 1 82' Фуше Косова [2] Фуше Косова 1-0 Фламуртари Прищина [6] Фламуртари Прищина
Футбол Израел - Лига Алеф Юг 84' МС Ирони Кусейфе 2-0 Макаби Шаараим Макаби Шаараим
Футбол Израел - Лига Алеф Север 88' Апоел Мигдал Хаемек Апоел Мигдал Хаемек 2-2 Апоел Бу'ейне
Баскетбол еБаскетбол - Battle - 4x5 мин. 1 - 05:00 BOS Celtics (Andrik) Esports 0-0 BKN Nets (panteraxball) Esports
Баскетбол еБаскетбол - H2H GG League - 4x5 мин. 1 - 04:49 LA Clippers (CYBORG) Esports 0-0 BOS Celtics (ADONIS) Esports
Баскетбол еБаскетбол - Battle - 4x5 мин. 1 - 00:46 BOS Celtics (Resarke) Esports 14-9 MIN Timberwolves (RINT) Esports
Баскетбол еБаскетбол - H2H GG League - 4x5 мин. 2 - 05:00 PHI 76ers (SHARPSHOOTER) Esports 19-13 LA Lakers (JABZ) Esports
Баскетбол Израел - Супер Лига 1 - 06:45 Апоел Тел Авив Апоел Тел Авив 10-4 Апоел Елиат Апоел Елиат
Баскетбол Саудитска Арабия - Висша Лига 1 - 10:00 Ал Салам 0-0 Ал Итихад Саудитска Арабия
Баскетбол 3х3 - Световно Първенство до 23 0 - 00:39 Китай 3х3 до 23 18-18 Латвия 3х3 до 23
Баскетбол еБаскетбол - H2H GG League - 4x5 мин. 4 - 04:57 PHX Suns (SOUL) Esports 47-30 MIL Bucks (BRADY) Esports
Баскетбол Еврокупа - Жени 2 - 00:20 Рамат Хашарон жени 39-24 ФКСМ Ксата Дамен ФКСМ Ксата Дамен
Баскетбол Косово - Дивизия 1 4 - 04:19 Хепи Дукагини 72-73 Прищина е Ре
Волейбол Световно Първенство - Жени 25-16 Япония жени [5] Япония жени 0-0 Пуерто Рико жени [7] Пуерто Рико жени
Волейбол Игри на Южна Америка Колумбия 23-15 Боливия
Волейбол Казахстан - Купа 25-18,17-25,20-25 ВК Тараз 17-17 ВК Алтай
Волейбол Приятелски Мачове 27-25,33-31,23-25 Маккаби Тел Ави Маккаби Тел Ави 25-21 Апоел Мате Ашер Апоел Мате Ашер
Бейзбол Тайван - ПБЛ 10/07 10:05 [1] Ракутен Манкис 1-6 Вей-Чуан Драгънс [4]
Бейзбол Южна Корея - КБО 10/07 09:30 Самсунг Лайънс [7] Самсунг Лайънс 8-1 Дуусан Беърс [9] Дуусан Беърс
Бейзбол Южна Корея - КБО 10/07 09:30 ЛГ Туинс [2] ЛГ Туинс 7-2 НК Дайнос [6] НК Дайнос
Хокей на лед Казахстан - Първенство 1 - 13:02 Торпедо Уст-Каменогорск [8] Торпедо Уст-Каменогорск 0-0 Арлан Кокшетау [4] Арлан Кокшетау
Хандбал Унгария - Купа на Лигата 30:00 Будай Фаркасок 13-19 Будакалаш Будакалаш
Хандбал Шампионска Лига на Африка 30:00 Ес Аин Тоута Ес Аин Тоута 12-13 МС Алжер МС Алжер
Хандбал Шампионска Лига на Африка - Жени 43:26 Петро Атлетико де Луанда жени 21-19 СФ Мокнин жени
Тенис Чалънджър - Мулерон льо Каптиф 0-0 [173] Джеле Селс 0-0 Ото Виртанен [273]
Тенис УТА Монастир 0-0 Даян Пари 0-0 Вероника Кудерметова
Тенис ITF M25 - Сарагоса - Дв. М. 15-0 Мак Кигър/Патрик Малоуни 0-0 Пабло Ламас Руиз/Benjamin Winter Lopez
Тенис ITF W15 - Реймс Celine Naef 2-0 Кайса Риналдо Персон
Тенис ITF M25 - Шефийлд - Дв. М. Giles Hussey/Йоханус Мондей 2-2 Еро Васа/Марк Уаитхаус
Тенис Чалънджър - Парма [77] Роберто Карбайес Баена 4-2 Вит Коприва [154]
Тенис ITF M15 - Шарм Ел Шейх - Дв. М. Peter Benjamin Privara/Borys Zgola 5-3 Ригеле Те/Baoluo Zheng
Тенис АТП Астана 0-0 [18] Карен Качанов 3-4 Новак Джокович [7]
Тенис Чалънджър - Парма 0-0 [209] Тимофей Скатов 1-6,0-0 Мате Валкуш [281]
Тенис УТА Острава 0-0 [23] Барбара Крейчикова 3-4 Алисия Паркс [144]
Тенис ITF M15 - Мапуто - Дв. М. 40-15 Виктор Йовиц/Азис Уака 5-3 Алек Беклей/Мехлули Д А Сибанда
Тенис ITF W25 - Шибеник - Дв. Ж. 30-40 Dominika Salkova/Джули Струплова 6-2,2-1 Вероника Фалковска/Джейми Фурлис
Тенис ITF W25 - Созопол - Дв. Ж. 30-15 Илона Г Джьороие/Ребека Столмар 6-3,3-0 Denislava Glushkova/Габриела Михайлова
Тенис ITF W60 - Търнава 0-0 [365] Вера Лапко 3-6,3-2 Ева Лис [168]
Тенис Чалънджър - Аликанте 0-0 [285] Салваторе Карузо 3-6,0-5 Лукас Клайн [222]
Тенис ITF M25 - Санта Маргерита [302] Лукас Неумайер 3-6,4-5 Тимо Стодър [413]
Тенис ITF W25 - Санта Маргерита 40-40 Роса Висенс Мас 6-4,3-2 Федерика Ургеси
Тенис ITF W25 - Санта Маргерита 40-40 [347] Кайша В Хенеман 6-2,5-2 Nastasja M Schunk [208]
Тенис ITF W25 - Санта Маргерита 30-40 [218] Катарина Хобгарски 6-3,2-4 Оана Г Симион [448]
Тенис ITF M15 - Монастир 30-15 Том Евънс 5-7,2-4 Тцунг-Хао Хуанг
Тенис УТР Про Тенис Серии - Мюлхайм 15-30 Christos Keisidis 3-5 Микалай Халиак
Тенис Световен Падел Тур - Сантандер Хавиер Леал/Хавиер Рико 4-6,5-6 Fernando Belasteguin/Артуро Коело
Тенис УТР Про Тенис Серии - Флоренция - Жени 0-0 Camilla Zanolini 2-1 Емма Мартелленги
Тенис ITF W25 - Шибеник [242] Деа Хердзелас 6-3,3-6,1-3 Leolia Jeanjean [133]
Тенис УТР Про Тенис Серии - Флоренция - Жени Юлия Терзийска 3-6,5-4 Елица Костова
Конни надбягвания AUS York 10/07 13:05 Състезание 9 York View
Конни надбягвания Downpatrick 10/07 12:57 Даунпатрик (Състезание 1) View
Конни надбягвания Newmarket 10/07 12:50 Нюмаркет (Състезание 1) View
Конни надбягвания Fairview (SA) 10/07 12:40 Fairview (SA) (Състезание 5) View
Конни надбягвания Chepstow 10/07 12:35 Чепстоу (Състезание 2) View
Конни надбягвания Hyeres 10/07 12:30 Hyeres (Състезание 6) View
Конни надбягвания Compiegne 10/07 12:24 Compiegne (Състезание 3) View
Конни надбягвания Hyeres 10/07 12:08 Hyeres (Състезание 6) View
Крикет T10 10/07 11:30 Швейцария 99/6,33/1 Германия
Хрътки Kinsley 10/07 12:51 Кинсли (Състезание 11) View
Хрътки Crayford 10/07 12:49 Крейфорд (Състезание 9) View
Хрътки AUS Mandurah 10/07 12:47 Състезание 6 Мандура View
Хрътки Swindon 10/07 12:44 Суиндън (Състезание 10) View
Хрътки Hove 10/07 12:39 Хоув (Състезание 14) View
Хрътки AUS Mandurah 10/06 12:02 Състезание 6 Мандура View
Голф Оупън de Espana 10/06 06:30 Оупън de Espana View
Дартс Модус Супер Серии - Седмица 11 2022 10/07 12:10 Мартин Адамс Мартин Адамс 3-3 Джордан Брукс
Тенис на маса Сетка Купа Андрий Хребенюк 0-0 Назар Данилюк
Тенис на маса Купа Сетка - Жени Алина Куртенко 1-0 Йоланта Йевтодий
Тенис на маса Сетка Купа Владислав Шеремета 3-0 Yaroslav Tebenko
Тенис на маса Сетка Купа 7-11 Pavlo Volkov 6-0 Valentyn Lobas
Тенис на маса Сетка Купа Александр Кочетков 2-5 Anatolii Brusenko
Тенис на маса Чехия - Лига Про 18-16 Лукас Стемпак 7-4 Lubomir Navrat
Тенис на маса Чехия - Лига Про Бронислав Рубал 4-6 Martin Nypl
Тенис на маса Сетка Купа 8-11 Ivan Fedoryshyn 9-9 Volodymyr Siedin
Тенис на маса TT Елитни Серии Лукас Уахоак 6-9 Адриан Вичек
Тенис на маса Сетка Купа 11-9,11-6 Анатолий Назаров 0-0 Volodymyr Bilobrov
Тенис на маса Чехия - Лига Про 12-10,11-6 Ян Керноч 0-0 Josef Koutnik
Тенис на маса Чехия - Лига Про Жири Мачарт 0-0 Michal Syroha
Тенис на маса Сетка Купа 11-3,8-11,11-6 Andrii Sydorenko 12-12 Vadym Reva
Тенис на маса Сетка Купа Артур Мориак 3-3 Сергей Прус
Тенис на маса ТТ Купа 10-12,11-7,11-8 Марек Теими 2-9 Петр Литомиски
Тенис на маса Сетка Купа 9-11,11-8,11-8,9-11 Милан Витек 2-3 Petr Mestka
Тенис на маса ТТ Звездни Серии Ким Таехун 4-4 Жири Мартинко
Тенис на маса Серии Чалънджър Флориан Блум 9-6 Florian Bourrassaud
Тенис на маса Световно Отборно Първенство - Жени 11-7,11-7 Мима Ито 4-1 Инг Хан
Тенис на маса Световно Отборно Първенство 13-11,11-8 Лонг Ма 11-6 Трулс Морегард
Тенис на маса Чехия - Лига Про 9-11,11-8,5-11 Жири Мачарт 0-0 Michal Syroha
еСпортове CS:GO - IEM Rio EU RMR A 01:10 Тийм Спирит Тийм Спирит 5-0 Bad News Eagles
еСпортове DOTA2 - BTS Pro Series SEA 42:41 BOOM Esports 0-0 Execration Execration
еСпортове Overwatch - OWL - Countdown Cup 00:00 Guangzhou Charge 1-1 LA Valiant
еСпортове CS:GO - IEM Rio Americas RMR 01:55 FURIA FURIA 8-7 paiN Gaming paiN Gaming
еСпортове CS:GO - IEM Rio Americas RMR 01:39 ATK ATK 6-14 9z
еСпортове CS:GO - IEM Rio EU RMR B 00:56 Illuminar Gaming 13-9 FANTASY
еСпортове CS:GO - IEM Rio EU RMR B 01:10 HEET 13-5 SAW