11/14 03:00 4 Дарко Йоргич v Лонг Ма 2-4
11/13 10:30 1 Куадри Аруна v Дарко Йоргич 2-4
11/13 09:45 3 Юнгсик Джунг v Ахмед Салех 4-0
11/13 09:45 - Юнгсик Джунг v Mohamed Saleh View
11/13 09:45 3 Чун Тинг Вонг v Tomislav Pucar 4-2
11/13 09:00 1 Канак Жа v Чин-Янг Чуанг 3-4
11/13 09:00 1 Робърт Гардос v Густаво Тсубой 4-1
11/13 07:30 1 Патрик Франциска v Куадри Аруна 4-1
11/13 06:45 2 Tomislav Pucar v Ахмед Салех 4-2
11/13 06:45 2 Юнгсик Джунг v Чун Тинг Вонг 2-4
11/13 06:00 1 Воожин Янг v Робърт Гардос 4-2
11/13 06:00 1 Лиъм Пичфорд v Канак Жа 4-3
Световната купа по тенис на маса е годишен турнир по тенис на маса, провеждан от Международната федерация по тенис на маса (ITTF). Той е един от най-престижните турнири в този спорт, заедно със Световното първенство и Олимпийските игри.

Световната купа се провежда всяка година от 1980 г. насам, като първият турнир се провежда в Хонконг. Първоначално турнирът е бил само за мъже, но през 1996 г. е въведена категория за жени.

Турнирът се състои от 16 състезатели, които се класират за турнира чрез различни методи, включително спечелване на континентални първенства, представяне на световната ранглиста и получаване на уайлд кард. Състезателите се състезават в елиминационен формат, като победителят се определя чрез най-добрите три от пет мача.

Световната купа е спечелена от някои от най-великите играчи в историята на тениса на маса, включително Ян-Уве Валднер, Владемир Самсонов, Ма Лонг и Дин Нинг.

Световната купа по тенис на маса е важно събитие в календара на тениса на маса и винаги привлича най-добрите играчи в този спорт. Този турнир е вълнуващо събитие, което винаги е пълно с екшън и драма.