Литва - Първенство | 03/24 13:00 | - | Амбър Волей v Eлга Мастер Идеа СМ | L | 3-0 | |
Литва - Първенство | 03/23 11:00 | - | Eлга Мастер Идеа СМ v Marijampoles Suduva | W | 3-1 | |
Литва - Първенство | 03/09 11:00 | - | Raseiniu Lusis Volley v Eлга Мастер Идеа СМ | W | 0-3 | |
Литва - Първенство | 03/03 15:00 | - | Eлга Мастер Идеа СМ v Raseiniu Lusis Volley | W | 3-0 | |
Литва - Първенство | 02/18 14:30 | - | Алутаус Ултра v Eлга Мастер Идеа СМ | W | 1-3 | |
Литва - Първенство | 02/11 12:00 | - | Вилнюски университет v Eлга Мастер Идеа СМ | W | 0-3 | |
Литва - Първенство | 02/03 13:00 | - | Marijampoles Suduva v Eлга Мастер Идеа СМ | D |
|
|
Литва - Първенство | 01/28 15:00 | - | SМ Дубуса v Вилнияус Рахоно Спорто Сентрас | W | 3-0 | |
Литва - Първенство | 01/21 15:00 | - | Eлга Мастер Идеа СМ v Кауно РИО | W | 3-0 | |
Литва - Първенство | 01/14 15:00 | - | Eлга Мастер Идеа СМ v Raseiniu Lusis Volley | W | 3-0 | |
Литва - Първенство | 01/06 16:30 | - | Вилниус Тех v SМ Дубуса | W | 0-3 | |
Мачове | 12/17 13:00 | - | Амбър Волей v SМ Дубуса | L | 3-1 | |
Мачове | 12/16 12:00 | - | Eлга Мастер Идеа СМ v Marijampoles Suduva | W | 3-2 | |
Мачове | 12/10 15:00 | - | Eлга Мастер Идеа СМ v Вилнюс Дистрикт Спорт Център | W | 3-0 | |
Мачове | 12/09 11:00 | - | Вилнюс Дистрикт Спорт Център v Eлга Мастер Идеа СМ | W | 0-3 | |
Литва - Първенство | 11/26 15:00 | - | Eлга Мастер Идеа СМ v Вилнюски университет | W | 3-0 | |
Литва - Първенство | 11/18 15:00 | - | Eлга Мастер Идеа СМ v Алутаус Ултра | W | 3-0 | |
Литва - Първенство | 11/12 11:30 | - | Raseiniu Lusis Volley v Eлга Мастер Идеа СМ | W | 0-3 | |
Литва - Първенство | 11/05 15:00 | - | Вилнюс Дистрикт Спорт Център v Eлга Мастер Идеа СМ | W | 0-3 | |
Литва - Първенство | 11/04 13:00 | - | Кауно РИО v Eлга Мастер Идеа СМ | W | 0-3 | |
Литва - Първенство | 10/29 15:00 | - | Eлга Мастер Идеа СМ v Marijampoles Suduva | W | 3-0 | |
Литва - Първенство | 04/01 16:00 | - | Eлга Мастер Идеа СМ v Амбер-Арланга | W | 3-2 | |
Литва - Първенство | 03/19 12:00 | - | Kelme v Eлга Мастер Идеа СМ | W | 1-3 | |
Литва - Първенство | 03/18 15:00 | - | Eлга Мастер Идеа СМ v Kelme | W | 3-1 | |
Литва - Първенство | 03/12 12:00 | - | Алутаус Ултра v Eлга Мастер Идеа СМ | W | 0-3 | |
Литва - Първенство | 03/11 15:01 | - | Eлга Мастер Идеа СМ v Алутаус Ултра | W | 3-1 | |
Литва - Първенство | 02/26 15:00 | - | Eлга Мастер Идеа СМ v Marijampoles Suduva | W | 3-0 | |
Литва - Първенство | 02/18 13:00 | - | Амбер-Арланга v Eлга Мастер Идеа СМ | W | 0-3 | |
Литва - Първенство | 02/12 15:00 | - | Eлга Мастер Идеа СМ v Kelme | W | 3-1 | |
Литва - Първенство | 02/05 15:00 | - | Eлга Мастер Идеа СМ v ВУ Вилнюс | W | 3-0 |