Русия - ВХЛ | 09/04 14:00 | - | ХК Челмет v Молот-Прикамие Перм | W | 1-2 | |
Русия - ВХЛ | 09/02 08:00 | - | Южни Орал Орск v Молот-Прикамие Перм | W | 2-3 | |
Приятелски клубни мачове (Редовно време) | 08/27 13:00 | - | Молот-Прикамие Перм v ХК Челмет | L | 1-3 | |
Приятелски клубни мачове (Редовно време) | 08/26 13:00 | - | Молот-Прикамие Перм v Рубин Тюмен | L | 1-3 | |
Приятелски клубни мачове (Редовно време) | 08/25 14:00 | - | Молот-Прикамие Перм v Зауралие Курган | L | 0-2 | |
Приятелски клубни мачове (Редовно време) | 08/17 09:15 | - | Авто до 20 v Молот-Прикамие Перм | W | 3-4 | |
Приятелски клубни мачове (Редовно време) | 08/16 07:00 | - | ХК Челмет v Молот-Прикамие Перм | L | 4-3 | |
Приятелски клубни мачове (Редовно време) | 08/12 06:00 | - | Молот-Прикамие Перм v Молот до 20 | W | 9-1 | |
Приятелски клубни мачове (Редовно време) | 08/02 08:00 | - | Молот-Прикамие Перм v Ижтал Ижевск | L | 3-5 | |
Русия - ВХЛ | 03/07 12:00 | 4 | Сокол Красноярск v Молот-Прикамие Перм | L | 5-2 | |
Русия - ВХЛ | 03/04 12:00 | 4 | Молот-Прикамие Перм v Сокол Красноярск | W | 3-2 | |
Русия - ВХЛ | 03/01 12:00 | 4 | Сокол Красноярск v Молот-Прикамие Перм | L | 6-4 | |
Русия - ВХЛ | 02/26 10:00 | 4 | Молот-Прикамие Перм v Сокол Красноярск | W | 1-0 | |
Русия - ВХЛ | 02/25 10:00 | 4 | Молот-Прикамие Перм v Сокол Красноярск | L | 3-4 | |
Русия - ВХЛ | 02/22 12:00 | 4 | Сокол Красноярск v Молот-Прикамие Перм | L | 4-0 | |
Русия - ВХЛ | 02/21 12:00 | 4 | Сокол Красноярск v Молот-Прикамие Перм | W | 0-2 | |
Русия - ВХЛ | 02/17 13:30 | - | Южни Орал Орск v Молот-Прикамие Перм | W | 0-2 | |
Русия - ВХЛ | 02/15 14:00 | - | ХК Челмет v Молот-Прикамие Перм | L | 1-0 | |
Русия - ВХЛ | 02/13 13:30 | - | Зауралие Курган v Молот-Прикамие Перм | W | 1-3 | |
Русия - ВХЛ | 02/11 08:00 | - | Gornyak v Молот-Прикамие Перм | W | 2-3 | |
Русия - ВХЛ | 02/07 14:00 | - | Молот-Прикамие Перм v Химик Воскресенск | W | 2-0 | |
Русия - ВХЛ | 02/05 12:00 | - | Молот-Прикамие Перм v ХК Рязан | W | 2-1 | |
Русия - ВХЛ | 02/03 14:00 | - | Молот-Прикамие Перм v Тамбов | W | 3-1 | |
Русия - ВХЛ | 02/01 14:00 | - | Молот-Прикамие Перм v Дизел Пенза | L | 3-4 | |
Русия - ВХЛ | 01/26 14:00 | - | Молот-Прикамие Перм v Торос Нефтекамск | W | 3-2 | |
Русия - ВХЛ | 01/24 14:00 | - | Молот-Прикамие Перм v Нефтяник Алметиевск | L | 1-4 | |
Русия - ВХЛ | 01/22 12:00 | - | Молот-Прикамие Перм v Ижтал Ижевск | W | 3-1 | |
Русия - ВХЛ | 01/15 12:00 | - | Рубин Тюмен v Молот-Прикамие Перм | L | 5-1 | |
Русия - ВХЛ | 01/13 14:00 | - | ХК Югра v Молот-Прикамие Перм | L | 4-2 | |
Русия - ВХЛ | 01/11 15:30 | - | Динамо Ст Петербург v Молот-Прикамие Перм | L | 5-4 |
Molot-Prikamye Perm (Russian: Молот-Прикамье Пермь) is a professional ice hockey team based in Perm, Perm Krai, Russia. They are playing in the Supreme Hockey League, the second level of ice hockey in Russia.