Първенство на Западна Азия - Жени 02/27 14:00 - Йордания жени v Палестина жени L 5-0
Първенство на Западна Азия - Жени 02/24 17:00 - Палестина жени v Непал жени L 0-4
Клубно Първенство на Западна Азия - Жени 02/22 17:00 - Сирия жени v Палестина жени W 0-1
Първенство на Западна Азия - Жени 02/20 17:00 - Палестина жени v Ирак жени W 3-0
Международен Мач - Жени 07/21 14:30 - Ливан жени v Палестина жени L 2-1
Първенство на Западна Азия - Жени 09/01 14:00 - Сирия жени v Палестина жени D 1-1
Първенство на Западна Азия - Жени 08/29 14:00 - Палестина жени v Ливан жени L 0-3
Купа на Азия - Жени - Квалификации 09/22 12:30 - Палестина жени v Малайзия жени L 0-2
Международен Мач - Жени 08/31 19:00 - Палестина жени v Йордания жени L 1-4
Международен Мач - Жени 08/28 19:00 - Алжир жени v Палестина жени L 4-1
Квалификации за Олимпиада - Жени 04/09 16:00 - Филипините жени v Палестина жени L 7-0
Квалификации за Олимпиада - Жени 04/03 14:03 - Тайван жени v Палестина жени L 3-0
Първенство на Западна Азия - Жени 01/13 16:00 - Палестина жени v Йордания жени L 0-3
Първенство на Западна Азия - Жени 01/11 16:02 - ОАЕ жени v Палестина жени D 0-0
Първенство на Западна Азия - Жени 01/09 12:56 - Бахрейн жени v Палестина жени L 5-0
Квалификации за Олимпиада - Жени 11/13 15:30 1 Палестина жени v Малдиви жени W 2-1
Квалификации за Олимпиада - Жени 11/08 15:30 1 Палестина жени v Индонезия жени D 1-1
Купа на Азия - Жени 04/05 13:01 - Тайван жени v Палестина жени L 5-0
Футболният отбор на Палестина за жени представлява Палестина в международния женски футбол. Той се ръководи от Палестинската футболна асоциация (PFA), която е член на Азиатската футболна конфедерация (AFC) и на Международната федерация по футбол (FIFA).

Отборът на Палестина за жени е сравнително нов, като е създаден едва през 2009 г. Дебютира в международен план през 2010 г., участвайки в първия арабски женски шампионат. Оттогава отборът е участвал в няколко международни турнира, включително в шампионата за жени на Западна Азия и в квалификациите за Купата на Азия за жени.

През 2018 г. отборът на Палестина за жени участва в първия панарабски женски шампионат и се класира на четвърто място. Отборът също се класира за втория кръг на квалификациите за Купата на Азия за жени през 2022 г., но не успя да се класира за финалния турнир.

Отборът на Палестина за жени в момента заема 106-то място в световната ранглиста на ФИФА. Най-високото класиране на отбора е 80-о място, което достига през 2019 г. Треньор на отбора е Гада Ал-Маграби.