Испания - Лига ЕБА 01/21 17:15 - Клуб Баскет Молет v БК Октавус W 69-63
Испания - Лига ЕБА 01/14 17:15 - Марторел v Клуб Баскет Молет W 64-74
Испания - Лига ЕБА 01/10 19:45 - Клуб Баскет Молет v СЕ Бисбал Баскет W 81-78
Испания - ЛЕБ Плата 04/02 16:30 - КБ Алгинет v Клуб Баскет Молет L 92-85
Испания - ЛЕБ Плата 03/18 16:30 - Баскет Л'Орта Годела v Клуб Баскет Молет L 77-49
Испания - ЛЕБ Плата 01/07 17:10 - СВ Салоу v Клуб Баскет Молет L 101-72
Баскетболен клуб Молет (на испански: Club Baloncesto Mollet) е испански професионален баскетболен клуб със седалище в Молет дел Валес, Каталуния. Основан е през 1948 г. и играе във втората испанска дивизия – LEB Oro.

Клубът се присъединява към LEB Oro през 2010 г., след като печели титлата в първата лига през предходния сезон. През сезон 2010-11 Молет заема шесто място, но на следващия сезон отпада в плейофите за Втора дивизия срещу Аларкон Баскет, завършвайки на 14-то място.

През сезон 2012-13 отборът завършва на второ място в основната фаза, но отново отпада в плейофите за Втора дивизия, този път от Фригорайфикос Араберри под номер 14.

През сезон 2013-14 отборът няма добър старт с 5 победи и 6 загуби, но оттам насетне печели 17 от 29 мача и завършва на 5-о място с резултат 22-13. В плейофите за Втора дивизия той елиминира БК Кориал Сарагоса в четвъртфиналите, а на полуфиналите отпада от Сиудад де Овйедо под номер 14.

През сезон 2014-15 Молет завършва на 14-о място с резултат 11-24 и влиза в плейофите за Втора дивизия. Отборът отпада в четвъртфиналите от Уникаха Муругия под номер 14.

През сезон 2015-16 Молет завършва на 12-о място с резултат 16-19 и отново влиза в плейофите за Втора дивизия, като е елиминиран в четвъртфиналите от Сиудад де Овйедо под номер 14.

През сезон 2016-17 Молет завършва на 13-о място с резултат 15-20 и отново влиза в плейофите за Втора дивизия. Отборът е елиминиран в четвъртфиналите от Пеняс Уэска под номер 14.

През сезон 2017-18 Молет завършва на 11-о място с резултат 16-19 и отново влиза в плейофите за Втора дивизия. Отборът е елиминиран в четвъртфиналите от БК Морабанк Андора под номер 14.

През сезон 2018-19 Молет се класира за плейофите за Втора дивизия и за четвърта поредна година отпада в четвъртфиналите – този път от БК Паленсия под номер 14.

През сезон 2019-20 Молет заема седмо място в основния кръг и за пети пореден път влиза в плейофите за Втора дивизия, от които отпада в четвъртфиналите, този път от БК Андоре.

През сезон 2020-21 Молет се класира на 11-то място в основния кръг и за шести пореден път влиза в плейофите за Втора дивизия, от които отпада в четвъртфиналите, този път от Сан Пабло Бургос под номер 14.