Баскетболен отбор "Талин 3x3" е естонски баскетболен отбор по стрийтбол, базиран в Талин. Отборът е основан през 2015 г. и се състезава в Естонската стрийтбол лига, както и в международни турнири.

Талин 3x3 е един от най-успешните стрийтболни отбори в Естония, спечелил множество шампионати и турнири. Отборът е представял Естония на международната сцена, като е участвал в световни и европейски първенства по стрийтбол.

Талин 3x3 се състои от едни от най-добрите стрийтболни играчи в Естония, включително Каарел Майе, Мартин Дорбек и Якоб Холдеместер. Отборът е известен със своя бърз и агресивен стил на игра, както и с отличната си стрелба от дистанция.

През последните години Талин 3x3 се превърна в един от най-известните и уважавани стрийтболни отбори в Европа. Отборът е спечелил редица международни турнири и е се е класирал сред най-добрите отбори в Европа.