Време: Добро Stadium: Torpedo Stadium Терен: Добро Round: 26
Home Manager: Vladimir Nevinskiy Away Manager: Sergey Yasinskiy
PO | Team | W | D | L | Goals | PTS | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Торпедо Жодино | 6 | 1 | 1 | 10 : 3 | 19 | ||
2 | Неман Гродно | 6 | 0 | 2 | 10 : 6 | 18 | ||
3 | Динамо Брест | 4 | 4 | 0 | 18 : 6 | 16 | ||
4 | Славия Мозир | 5 | 1 | 2 | 14 : 7 | 16 | ||
5 | Динамо Минск | 4 | 4 | 0 | 12 : 3 | 16 | ||
6 | ФК Гомел | 3 | 3 | 2 | 13 : 9 | 12 | ||
7 | ФК Витебск | 3 | 2 | 3 | 8 : 7 | 11 | ||
8 | Арсенал Дзержинск | 3 | 2 | 3 | 6 : 7 | 11 | ||
9 | Ислоч | 2 | 3 | 3 | 8 : 8 | 9 | ||
10 | БАТЕ Борисов | 2 | 3 | 3 | 7 : 9 | 9 | ||
11 | ФК Сморгон | 2 | 3 | 3 | 8 : 16 | 9 | ||
12 | Днепър Могилев | 1 | 4 | 3 | 3 : 8 | 7 | ||
13 | ФК Слуцк | 2 | 1 | 5 | 5 : 10 | 7 | ||
14 | Нафтан Новополоцк | 0 | 5 | 3 | 8 : 12 | 5 | ||
15 | ФК Минск | 0 | 3 | 5 | 5 : 13 | 3 | ||
16 | Шахтьор Солигорск | 1 | 1 | 6 | 4 : 15 | -16 |
Champions League Qualification | |
UEFA Conference League Qualification | |
Relegation Playoffs | |
Relegation |
PO | Team | W | D | L | Goals | PTS | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Торпедо Жодино | 4 | 0 | 0 | 7 : 1 | 12 | ||
2 | Славия Мозир | 3 | 1 | 1 | 8 : 3 | 10 | ||
3 | Неман Гродно | 3 | 0 | 1 | 4 : 2 | 9 | ||
4 | Динамо Брест | 2 | 2 | 0 | 10 : 4 | 8 | ||
5 | Арсенал Дзержинск | 2 | 1 | 2 | 4 : 4 | 7 | ||
6 | Динамо Минск | 1 | 3 | 0 | 8 : 3 | 6 | ||
7 | ФК Витебск | 2 | 0 | 2 | 5 : 4 | 6 | ||
8 | Ислоч | 1 | 2 | 2 | 3 : 4 | 5 | ||
9 | ФК Слуцк | 1 | 1 | 2 | 3 : 5 | 4 | ||
10 | ФК Гомел | 1 | 0 | 2 | 4 : 4 | 3 | ||
11 | Шахтьор Солигорск | 1 | 0 | 4 | 4 : 12 | 3 | ||
12 | Нафтан Новополоцк | 0 | 2 | 1 | 1 : 3 | 2 | ||
13 | БАТЕ Борисов | 0 | 2 | 1 | 3 : 5 | 2 | ||
14 | Днепър Могилев | 0 | 2 | 2 | 1 : 5 | 2 | ||
15 | ФК Сморгон | 0 | 2 | 0 | 2 : 2 | 2 | ||
16 | ФК Минск | 0 | 2 | 3 | 4 : 7 | 2 |
Champions League Qualification | |
UEFA Conference League Qualification | |
Relegation | |
Relegation Playoffs |
PO | Team | W | D | L | Goals | PTS | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Динамо Минск | 3 | 1 | 0 | 4 : 0 | 10 | ||
2 | Неман Гродно | 3 | 0 | 1 | 6 : 4 | 9 | ||
3 | ФК Гомел | 2 | 3 | 0 | 9 : 5 | 9 | ||
4 | Динамо Брест | 2 | 2 | 0 | 8 : 2 | 8 | ||
5 | Торпедо Жодино | 2 | 1 | 1 | 3 : 2 | 7 | ||
6 | БАТЕ Борисов | 2 | 1 | 2 | 4 : 4 | 7 | ||
7 | ФК Сморгон | 2 | 1 | 3 | 6 : 14 | 7 | ||
8 | Славия Мозир | 2 | 0 | 1 | 6 : 4 | 6 | ||
9 | ФК Витебск | 1 | 2 | 1 | 3 : 3 | 5 | ||
10 | Днепър Могилев | 1 | 2 | 1 | 2 : 3 | 5 | ||
11 | Арсенал Дзержинск | 1 | 1 | 1 | 2 : 3 | 4 | ||
12 | Ислоч | 1 | 1 | 1 | 5 : 4 | 4 | ||
13 | Нафтан Новополоцк | 0 | 3 | 2 | 7 : 9 | 3 | ||
14 | ФК Слуцк | 1 | 0 | 3 | 2 : 5 | 3 | ||
15 | Шахтьор Солигорск | 0 | 1 | 2 | 0 : 3 | 1 | ||
16 | ФК Минск | 0 | 1 | 2 | 1 : 6 | 1 |
UEFA Conference League Qualification | |
Champions League Qualification | |
Relegation Playoffs | |
Relegation |