Date | R | Домакин v Гост | - |
05/03 14:45 |
28 |
[51] Мария Сакари v Алисън Ван Утванк
[52] |
6-4,6-4
|
05/03 13:00 |
28 |
[43] Айла Томлянович v Джоана Конта
[47] |
2-6,6-7
|
05/02 16:15 |
27 |
[18] Елизе Мертенс v Мария Сакари
[51] |
4-6,6-7
|
05/02 13:45 |
27 |
[47] Джоана Конта v Су-Ве Хсиех
[24] |
6-7,6-4,6-4
|
05/02 12:00 |
27 |
[62] Ребека Питърсън v Айла Томлянович
[43] |
2-6,4-6
|
05/02 10:00 |
27 |
[122] Ясалин Бонавентуре v Алисън Ван Утванк
[52] |
7-5,1-6,2-6
|
05/01 16:05 |
26 |
[18] Елизе Мертенс v Ивана Йорович
[99] |
6-4,6-0
|
05/01 13:55 |
26 |
[111] Timea Bacsinszky v Айла Томлянович
[43] |
4-6,6-1,2-6
|
05/01 13:45 |
26 |
[71] Полона Херцог v Ребека Питърсън
[62] |
5-7,6-3,1-6
|
05/01 12:15 |
26 |
[215] Изабела Шиникова v Мария Сакари
[51] |
4-6,4-6
|
05/01 11:30 |
26 |
[67] Тамара Зиданшек v Ясалин Бонавентуре
[122] |
4-6,6-2,3-6
|
05/01 11:30 |
26 |
[47] Джоана Конта v Ана Богдан
[132] |
6-1,6-7,6-2
|
05/01 10:00 |
26 |
[110] Лара Аруабарена v Су-Ве Хсиех
[24] |
6-4,5-7,3-6
|
05/01 10:00 |
26 |
[149] Варвара Лепченко v Алисън Ван Утванк
[52] |
4-6,0-6
|
04/30 16:35 |
25 |
[18] Елизе Мертенс v Кирстен Флипкенс
[59] |
6-3,6-1
|
04/30 14:35 |
25 |
[90] Фиона Феро v Айла Томлянович
[43] |
4-6,4-6
|
04/30 13:40 |
25 |
[47] Джоана Конта v Яфан Ванг
[56] |
4-6,7-6,6-4
|
04/30 13:15 |
25 |
[72] Magdalena Rybarikova v Ясалин Бонавентуре
[122] |
6-2,1-6,6-7
|
04/30 12:00 |
25 |
[82] Вера Звонарева v Лара Аруабарена
[110] |
6-7,5-7
|
04/30 12:00 |
25 |
[111] Timea Bacsinszky v Johanna Larsson
[92] |
6-3,6-1
|
04/30 11:20 |
25 |
[75] Сара Сорибес Тормо v Варвара Лепченко
[149] |
3-6,3-6
|
04/30 10:00 |
25 |
[178] Ирина Бара v Полона Херцог
[71] |
6-7,4-6
|
04/30 10:00 |
25 |
[118] Олга Данилович v Мария Сакари
[51] |
0-6,2-6
|
04/30 10:00 |
25 |
[58] Дариа Гаврилова v Су-Ве Хсиех
[24] |
1-6,6-3,2-6
|
04/30 10:00 |
25 |
Петра Мартич v Полона Херцог
|
Cancelled
|
04/29 16:00 |
25 |
[86] Магда Линет v Ивана Йорович
[99] |
3-6,2-6
|
04/29 15:45 |
25 |
[132] Ана Богдан v Ализе Корне
[54] |
6-3,6-3
|
04/29 13:55 |
25 |
[62] Ребека Питърсън v Виктория Голубич
[80] |
7-6,6-3
|
04/29 13:55 |
25 |
[69] Pauline Parmentier v Алисън Ван Утванк
[52] |
4-6,3-6
|
04/29 12:40 |
25 |
[60] Татяна Мария v Изабела Шиникова
[215] |
4-6,2-6
|
**UTI Рабат**
**UTI Рабат** е турнир по тенис за жени, играещ се на червени кортове в Рабат, Мароко. Събитието е част от ITF Women's Circuit и се провежда от 2014 година.
**История**
Първото издание на UTI Рабат се провежда през 2014 година, като победител става италианската тенисистка Синтия Бурджарелло.
**Формат**
Турнирът се провежда на открити червени кортове и включва сингъл и двойки. Жребият в сингъл включва 32 тенисистки, а в двойки - 16 двойки.
**Победители**
**Сингъл**
* 2022 Астра Шарма
* 2021 Амина Ансари
* 2020 Нина Стоянович
* 2019 Анда Луция Ружан
* 2018 Мина Харкова
* 2017 Томазина Патерсън
* 2016 Мария Бойчикова
* 2015 Йоана Лазар
* 2014 Синтия Бурджарелло
**Двойки**
* 2022 Инди де Вроме и Валентина Ромболи
* 2021 Гуадолупе Перес Рохас и Лусия Ружан
* 2020 Марта Костиук и Ірина Симено
* 2019 Джулия Грейбъс и Ерика Вогелсенг
* 2018 Нина Стоянович и Олга Дорошина
* 2017 Джорджина Гарсия Перес и Сара Сорибес Тормо
* 2016 Мария Бойчикова и Карина Даниел
* 2015 Йоана Лазар и Патрича Мария Тиг
* 2014 Катерина Синякова и Маркета Воундрубжова