12/01 18:30 |
- |
Командос Варшава жени v Орлета Ражин Жени
|
3-0
|
11/16 19:45 |
- |
Командос Варшава жени v SPS Konstancin Jeziorna жени
|
1-3
|
11/10 18:30 |
- |
Волей Хшонстовице жени v ЕКО Уни Ополе 2 жени
|
3-0
|
11/10 17:30 |
- |
Броновянка Краков жени v МКС Прошовице жени
|
0-3
|
11/08 18:00 |
- |
Собиески Олава жени v Волей Вроцлав жени до 20 2
|
1-3
|
11/06 16:30 |
- |
ЕКО Уни Ополе 2 жени v Йединка Ключборк жени
|
3-1
|
10/29 10:00 |
- |
КПС Свидница жени v AWF Wroclaw жени до 19
|
0-3
|
10/27 17:00 |
- |
UKS Zdunska Wola Жени v Просна Верушов жени
|
3-1
|
10/25 13:42 |
- |
Волей Вроцлав жени до 20 2 v КПС Свидница жени
|
3-0
|
04/30 13:00 |
- |
Изи Рап Волей Кобилка жени v AZS ATH Bielsko-Biala Women
|
3-0
|
04/30 10:00 |
- |
ТСС Гданск жени v Политехника Люблин жени
|
1-3
|
04/29 17:00 |
- |
Изи Рап Волей Кобилка жени v ТСС Гданск жени
|
3-0
|
04/29 14:00 |
- |
Политехника Люблин жени v AZS ATH Bielsko-Biala Women
|
1-3
|
04/16 13:00 |
- |
Изи Рап Волей Кобилка жени v UKS Zdunska Wola Жени
|
3-1
|
04/16 10:00 |
- |
Мурована Гослина жени v Халинов жени
|
0-3
|
04/15 13:00 |
- |
Халинов жени v Изи Рап Волей Кобилка жени
|
1-3
|
04/01 11:54 |
- |
Есперанто Варшава Жени v Легионовия Легионово 2 жени
|
3-0
|
03/31 18:15 |
- |
Командос Варшава жени v Каман Варшава жени
|
0-3
|
03/29 18:00 |
- |
МУКС Михалковице жени v TS Srubiarnia/SMS Zywiec жени
|
3-2
|
03/29 16:00 |
- |
MKS Czechowice-Dziedzice жени v AZS ATH Bielsko-Biala Women
|
2-3
|
03/22 19:30 |
- |
Каман Варшава жени v Изи Рап Волей Кобилка жени
|
2-3
|
03/21 16:00 |
- |
СМС Солна Величка жени v СТС Сандеция Нови Сонч жени
|
3-0
|
03/19 17:00 |
- |
Варшавски университет жени v СЗС Лайски Жени
|
3-1
|
03/12 17:00 |
- |
МУКС Михалковице жени v AZS ATH Bielsko-Biala Women
|
1-3
|
03/04 18:00 |
- |
МУКС Михалковице жени v Гвязда Тарновски Гури жени
|
3-2
|
02/26 13:00 |
- |
Гвязда Тарновски Гури жени v МКС Даброва Горница Жени
|
2-3
|
02/22 19:00 |
- |
Гвязда Тарновски Гури жени v KPKS Халемба жени
|
3-2
|
02/12 13:00 |
- |
Гвязда Тарновски Гури жени v Пшчина жени
|
1-3
|
02/10 19:30 |
- |
Командос Варшава жени v Тройка Кобилка Жени
|
0-3
|
01/29 18:00 |
- |
Тройка Кобилка Жени v Каман Варшава жени
|
3-1
|