09/04 23:30 |
- |
Сан Лоренцо жени v Ривър Плейт жени
|
2-3
|
09/04 00:00 |
- |
Наутико Хакоаж жени v Глориас Архентинас жени
|
3-2
|
08/28 23:30 |
- |
Сиудад Волей жени v Бока Хуниорс жени
|
1-3
|
08/28 23:30 |
- |
УНЛАМ жени v Сан Лоренцо жени
|
0-3
|
08/28 23:30 |
- |
Глориас Архентинас жени v Естудиантес де Ла Плата жени
|
0-3
|
08/28 23:30 |
- |
Велез Сарсфийлд жени v ГЕЛП жени
|
1-3
|
08/28 22:30 |
- |
Ривър Плейт жени v Архентино де Кастелар жени
|
3-0
|
08/28 00:30 |
- |
Клуб Банко Провинция жени v Наутико Хакоаж жени
|
3-0
|
08/22 00:00 |
- |
Химнасия Ла Плата жени v Ривър Плейт жени
|
2-3
|
08/21 23:30 |
- |
Архентино де Кастелар жени v УНЛАМ жени
|
3-1
|
08/21 23:30 |
- |
Естудиантес де Ла Плата жени v Клуб Банко Провинция жени
|
3-1
|
08/21 23:30 |
- |
Велез Сарсфийлд жени v Сиудад Волей жени
|
1-3
|
08/21 23:30 |
- |
Сан Лоренцо жени v Глориас Архентинас жени
|
3-0
|
08/21 00:00 |
- |
Наутико Хакоаж жени v Бока Хуниорс жени
|
0-3
|
08/06 00:30 |
- |
Бока Хуниорс жени v ГЕЛП жени
|
2-3
|
08/06 00:30 |
- |
Велез Сарсфийлд жени v Сан Лоренцо жени
|
3-0
|
08/01 20:00 |
- |
ГЕЛП жени v Ривър Плейт жени
|
3-1
|
07/31 20:00 |
- |
Естудиантес де Ла Плата жени v Велез Сарсфийлд жени
|
2-3
|
07/31 20:00 |
- |
Клуб Банко Провинция жени v Бока Хуниорс жени
|
2-3
|
07/30 23:00 |
- |
Наутико Хакоаж жени v Сиудад Волей жени
|
3-1
|
07/24 21:00 |
- |
Глориас Архентинас жени v ГЕЛП жени
|
0-3
|
07/24 20:00 |
- |
Бока Хуниорс жени v Сан Лоренцо жени
|
3-0
|
07/24 20:00 |
- |
Сиудад Волей жени v Клуб Банко Провинция жени
|
0-3
|
07/17 22:30 |
- |
ГЕЛП жени v Естудиантес де Ла Плата жени
|
3-1
|
07/17 20:00 |
- |
Клуб Банко Провинция жени v Наутико Хакоаж жени
|
3-1
|
07/17 20:00 |
- |
Велез Сарсфийлд жени v Глориас Архентинас жени
|
3-0
|
07/17 18:00 |
- |
Сан Лоренцо жени v Сиудад Волей жени
|
3-0
|
07/10 21:00 |
- |
Ривър Плейт жени v Велез Сарсфийлд жени
|
0-3
|
07/10 19:00 |
- |
Глориас Архентинас жени v Естудиантес де Ла Плата жени
|
0-3
|
07/03 21:30 |
- |
Велез Сарсфийлд жени v ГЕЛП жени
|
3-0
|