07/31 13:31 7 Енжер v Арминия Билефелд 1-7
07/31 11:01 7 Шварц-Вайс Реден v Зандхаузен 0-4
07/30 16:01 7 Кикерс Офенбах v Фортуна Дюселдорф 1-4
07/30 16:01 7 Карл Цайс Йена v Волфсбург 0-1
07/30 16:01 7 Щутгартер Кикерс v Гройтер Фюрт 2-0
07/30 13:31 7 Елверсберг v Байер Леверкузен 4-3
07/30 13:31 7 ФК Ейнхейт Вернигероде v Падерборн 0-10
07/30 13:31 7 ВфБ Любек v Ханза Рощок 1-0
07/30 13:31 7 Илертисен v Хайденхайм 0-2
07/30 13:31 7 СпВ Байройт v Хамбургер 1-3

Купата на Германия (на немски: DFB-Pokal) (до 1943 г.: Купа Чамер (на немски: Tschammer-Pokal)) е футболен турнир, провеждан от 1935 г. до днес, в който участват германски клубни отбори. Провежда се ежегодно под егидата на Германския футболен съюз и е второто по значимост футболно състезание на Германия след германското първенство.

Победителят в надпреварата се определя на принципа на директната елиминация, а съперниците се определят чрез жребий, който се тегли преди всеки кръг на турнира. За първия кръг се класират 36-те отбора от Първа и Втора Бундеслига, както и още 28 тима от по-долни дивизии. В случай, че представител на някоя от двете бундеслиги се падне да играе с отбор от по-ниска лига, то долноразредният клуб автоматично получава домакинско предимство. Когато мачът завърши при равен резултат в редовното време, се преминава към две продължения по 15 минути. Когато и след тяхното изиграване не се излъчи победител, дузпите определят тима, който продължава напред. От 1985 г. финалът в турнира за Купата на Германия се играе на Олимпийския стадион в Берлин.

Актуалният носител на трофея Байерн Мюнхен спечелва за двадесети път турнира в 77-ото му издание след победа над Байер Леверкузен с 4:2 в отложен финал за купата поради пандемията от коронавирус на 4 юли 2020 г.

Турнирът по футбол "Германия - Купа" е вълнуващо събитие, което събира най-добрите футболни отбори от региона. С впечатляващи умения, стратегически играчи и непобедим отборен дух, отборите се състезават за престижната титла. За феновете турнирът предлага възможност да станат свидетели на първокласен футбол, да подкрепят любимите си отбори и да изживеят тръпката от играта. Не пропускайте вълнението от "Германия - Купа"!