Date | R | Домакин v Гост | - |
10/07 09:00 |
54 |
Юлия Куликова v Кристина Ене
|
4-6,7-5,4-6
|
10/07 09:00 |
54 |
Carolina Alves v Даниела Макарена Лопес
|
6-1,6-2
|
10/07 09:00 |
28 |
[245] Анастасия Грималска v Джасмин Паолини
[202] |
4-6,6-1,7-6
|
10/07 09:00 |
28 |
[475] Франческа Джоунс v Ралука Джорджиана Сербан
[304] |
2-6,3-6
|
10/07 08:00 |
54 |
Марина Чернишова v Ангелина Виргес
|
6-2,6-3
|
10/06 14:00 |
27 |
[475] Франческа Джоунс v Андреа Гамиз
[348] |
6-4,6-2
|
10/06 14:00 |
27 |
[202] Джасмин Паолини v Амина Аншба
[344] |
7-6,2-6,6-0
|
10/06 10:15 |
27 |
[476] Карсон Бранстин v Ралука Джорджиана Сербан
[304] |
6-3,6-7,6-7
|
10/06 10:15 |
27 |
[470] Каролина М.Р. Алвес v Анастасия Грималска
[245] |
0-6,0-6
|
10/06 10:05 |
26 |
Андреа Гамиз v Камила Скала
|
3-6,6-4,6-3
|
10/06 09:00 |
26 |
[236] Дебора Киеза v Франческа Джоунс
[475] |
6-3,4-6,4-6
|
10/06 09:00 |
26 |
[202] Джасмин Паолини v Lena Rueffer
[343] |
4-6,6-2,7-5
|
10/04 17:15 |
26 |
[443] Romy Koelzer v Амина Аншба
[344] |
1-6,2-6
|
10/04 16:15 |
26 |
[304] Ралука Джорджиана Сербан v Река-Лука Яни
[324] |
6-4,7-5
|
10/04 16:00 |
26 |
[279] Киара Шол v Карсон Бранстин
[476] |
4-6,3-6
|
10/04 15:00 |
26 |
[300] Ана Бондар v Анастасия Грималска
[245] |
6-2,4-6,4-6
|
10/04 13:00 |
26 |
[482] Каролина М.Р. Алвес v Стефания Рубини
[309] |
6-1,6-3
|
10/03 12:00 |
25 |
[212] Мартина Ди Джузепе v Каролина М.Р. Алвес
[470] |
4-6,3-6
|
10/03 12:00 |
25 |
[344] Амина Аншба v Катарина Хобгарски
[278] |
7-6,6-3
|
10/02 17:15 |
25 |
[431] Натали Курата v Франческа Джоунс
[475] |
3-6,3-6
|
10/02 16:40 |
25 |
Ралука Джорджиана Сербан v Pia Cuk
|
7-6,6-2
|
10/02 16:05 |
25 |
Елена Малигина v Стефания Рубини
|
2-6,6-3,3-6
|
10/02 15:35 |
25 |
Андреа Гамиз v Татяна Пиери
|
3-6,6-3,6-4
|
10/02 15:30 |
25 |
Федерика Билярдо v Анастасия Грималска
|
7-5,4-6,2-6
|
10/02 15:00 |
25 |
[279] Киара Шол v Габриела Се
[442] |
6-4,6-0
|
10/02 15:00 |
25 |
[443] Romy Koelzer v Karin Kennel
[324] |
1-6,6-0,6-3
|
10/02 15:00 |
25 |
[300] Ана Бондар v Гана Позникиренко
[409] |
6-2,7-5
|
10/02 13:50 |
25 |
[324] Река-Лука Яни v Елица Костова
[211] |
7-5,4-6,6-1
|
10/02 13:50 |
25 |
Lena Rueffer v Енола Киеза
|
6-2,6-3
|
10/02 13:30 |
25 |
Siqi Cao v Карсон Бранстин
|
2-6,1-6
|
**ITF Women Santa Margherita** е професионален женски тенис турнир, който се провежда в Санта Маргерита Лигуре, Италия. Събитието е част от календара на Международната тенис федерация (ITF) и се провежда ежегодно от 2014 г. насам.
Турнирът се играе на открити клей кортове и разполага с наградния фонд от $25 000. Той привлича играчи от цял свят, като най-известните участнички са били:
* **Саманта Стосър (Австралия)**
* **Петра Мартич (Хърватия)**
* **Мисаки Дои (Япония)**
* **Симона Халеп (Румъния)**
* **Франческа Скиавоне (Италия)**
**ITF Women Santa Margherita** предлага на тенисистките възможност да натрупат точки за световната ранглиста и да подобрят потенциала си. Турнирът е важен етап за млади и перспективни играчи, които се стремят да навлязат в професионалното ниво на тениса.