Date | R | Домакин v Гост | - |
10/19 05:30 |
29 |
Оана Джорджета Симион v Дария Кудашова
|
2-6,6-4,4-6
|
10/18 07:00 |
28 |
Дария Кудашова v Ана Сискова
|
3-6,6-3,7-6
|
10/18 07:00 |
28 |
Оана Джорджета Симион v Дария Астакхова
|
7-5,7-5
|
10/17 06:00 |
27 |
Anastasia Zolotareva v Ана Сискова
|
2-6,0-6
|
10/17 06:00 |
27 |
Дария Кудашова v Мариана Закарлюк
|
6-3,6-3
|
10/17 06:00 |
27 |
Дария Астакхова v Lana Kentchiashvili
|
Retired
|
10/17 06:00 |
27 |
Оана Джорджета Симион v Taisya Pachkaleva
|
7-6,6-4
|
10/16 08:00 |
26 |
Дария Кудашова v Пия Бърглеж
|
6-3,6-2
|
10/16 07:55 |
26 |
Оана Джорджета Симион v Галатея Месочорито
|
6-3,6-2
|
10/16 07:40 |
26 |
Lana Kentchiashvili v Nino Natsvlishvili
|
6-4,6-3
|
10/16 07:25 |
26 |
Маргарита Игнатиева v Мариана Закарлюк
|
1-6,2-6
|
10/16 06:00 |
26 |
Valeriya Olyanovskaya v Ана Сискова
|
2-6,0-6
|
10/16 06:00 |
26 |
Даря Семенистая v Anastasia Zolotareva
|
3-6,2-6
|
10/16 06:00 |
26 |
Дария Астакхова v Daria Krasnova
|
6-4,6-4
|
10/16 06:00 |
26 |
Нина Угрелидзе v Taisya Pachkaleva
|
0-6,6-7
|
10/15 11:00 |
25 |
Tamari Gagoshidze v Мариана Закарлюк
|
3-6,4-6
|
10/15 08:55 |
25 |
Екатерина Дмитриченко v Даря Семенистая
|
4-6,1-6
|
10/15 08:55 |
25 |
Doroteja Joksovic v Ана Сискова
|
4-6,3-6
|
10/15 08:15 |
25 |
Valeriya Olyanovskaya v Iveta Daujotaite
|
Retired
|
10/15 08:15 |
25 |
Nino Natsvlishvili v Anastasia Vdovenco
|
4-6,6-1,7-6
|
10/15 07:25 |
25 |
Anastasia Zolotareva v Diana Krasnova
|
Retired
|
10/15 07:15 |
25 |
Екатерина Никофорова v Taisya Pachkaleva
|
3-6,3-6
|
10/15 06:00 |
25 |
Пия Бърглеж v Margarita Lazareva
|
4-6,6-4,6-4
|
10/15 06:00 |
25 |
Дария Астакхова v Изабела Габриела Новак
|
6-2,6-1
|
10/15 06:00 |
25 |
Оана Джорджета Симион v Зозия Кардава
|
0-6,6-4,6-1
|
10/15 06:00 |
25 |
Галатея Месочорито v Julia Helbet
|
6-3,6-0
|
10/14 06:00 |
25 |
Майлийн Нууди v Маргарита Игнатиева
|
4-6,3-6
|
10/14 06:00 |
25 |
Дария Кудашова v Тациана Саснушкая
|
7-5,5-7,6-0
|
10/14 06:00 |
25 |
Lana Kentchiashvili v Nonna Kurginyan
|
2-6,6-2,6-2
|
10/14 06:00 |
25 |
Нина Угрелидзе v Мария Тома
|
3-6,6-3,6-3
|
**ITF W15 Телави** е международен тенис турнир, санкциониран от Международната тенис федерация (ITF). Турнирът е част от веригата ITF World Tennis Tour и се провежда ежегодно в Телави, Грузия.
**Формат:**
* Единичен и двойки турнири за жени
* 16 основни участнички в сингъл и 8 двойки
* Квалификационен кръг за 8 участнички в сингъл
**Награден фонд:**
* 15 000 щатски долара
**Точки за световната ранглиста:**
* 10 точки за победителя в сингъл
* 6 точки за финалиста в сингъл
* 4 точки за полуфиналистите в сингъл
* 2 точки за четвъртфиналистите в сингъл
* 1 точка за участниците в първия кръг в сингъл
* 25 точки за спечеления финал на двойки
* 18 точки за загуба във финала на двойки
* 12 точки за полуфиналистите на двойки
**Критерии за участие:**
* Играчи с класиране в Световната ранглиста на ITF, които отговарят на критериите за допустимост
* Играчи, които са поканени от организаторите с уайлд кард
**Място на провеждане:**
ТК Телави, Телави, Грузия
**Дати:**
[Дати на турнира]
**Присъствие:**
Турнирът обикновено привлича играчи от цял свят и голям брой зрители, които идват да наблюдават висококачествения тенис и да подкрепят участниците.