09/09 14:00 54 Рушри Вийесундера v Естела Джагър 2-6,6-2,10-8
09/09 14:00 54 Vasiliki Karvouni v Анастасия Сисоева 4-6,2-6
09/09 14:00 54 Джерика Буун v Джесика Фаила 0-6,1-6
09/09 14:00 54 Елеана Ю v Софи Ейбрамс 6-1,6-0
09/09 14:00 54 Amber Washington v Елизабет Скоти 0-6,4-6
09/09 14:00 54 Catherine Leduc v Luniuska Delgado 5-7,7-5,5-10
09/09 14:00 54 Исабел А Гайего v Keisha R. Clousing 6-4,7-5
09/09 14:00 54 Кристина Новак v Анна Барановски 6-2,6-4
09/09 14:00 54 Oleksandra Gorchanyuk v Кармен Роксана Ману 6-2,6-7,7-10
09/09 14:00 54 Ty Ana Williams v Граци Иппс 1-6,2-6
09/09 14:00 54 Лиса-Мари Риукс v Кaйли Евънс 6-1,6-4
09/09 14:00 54 Emma Davis v Madison Appel 1-6,6-2,5-10
Тенис турнир "ITF W15 Лорънс" е международен турнир по тенис за жени на трева, организиран от Международната тенис федерация (ITF). Турнирът е част от календара на ITF World Tennis Tour, серия от професионални тенис състезания за жени в цял свят.

"ITF W15 Лорънс" се провежда в Лорънс, Канзас, и е турнир от категория W15, което означава, че общият награден фонд е 15 000 щатски долара. Турнирът обикновено се провежда през юни на открити кортове на колежа "Baker".

"ITF W15 Лорънс" привлича както местни, така и международни играчи и осигурява на участниците ценни точки за класирането в ITF и опит на професионално ниво. Турнирът е популярен сред местните любители на тениса и предлага възможност да наблюдават отблизо бъдещи звезди на спорта.

Победителката в "ITF W15 Лорънс" печели титлата в сингъл, парична награда и точки за класирането в ITF. Освен това, играчите могат да натрупат точки за класирането в двойки, като участват в турнира по двойки, който се провежда заедно с турнира на сингъл.

"ITF W15 Лорънс" е важно събитие в календара на женския тенис и представлява стъпка напред за играчите, които се стремят да изградят кариера в професионалния тенис.