Date | R | Домакин v Гост | - |
05/04 08:30 |
26 |
[267] Наталия Стеванович v Андреа Присакариу
[328] |
5-7,3-6
|
05/04 08:30 |
26 |
[239] Джесика Малечкова v Лизете Кабрера
[188] |
6-2,5-7,5-7
|
05/04 08:25 |
25 |
[190] Линда Носкова v Nikola Bartunkova
[427] |
1-6,1-6
|
05/03 14:20 |
25 |
Дария Лопатецка v Доминика Салкова
|
7-5,1-6,2-6
|
05/03 14:10 |
25 |
Lucie Havlickova v Мириям Колоджиейова
|
4-6,6-7
|
05/03 14:05 |
25 |
[218] Хана Чанг v Река-Лука Яни
[139] |
0-6,6-4,2-6
|
05/03 12:05 |
25 |
[290] Ана София Санчес v Джесика Малечкова
[239] |
4-6,4-6
|
05/03 11:10 |
25 |
[328] Андреа Присакариу v Barbora Palicova
[472] |
6-7,6-3,7-6
|
05/03 10:55 |
25 |
Екатерине Горгодзе v Луиса Мейер Ауф Дер Хейде
|
6-1,6-4
|
05/03 10:25 |
25 |
[403] Наги Ханатани v Лизете Кабрера
[188] |
3-6,3-6
|
05/03 10:00 |
25 |
Кейти МакНали v Линда Климовицова
|
6-3,6-3
|
05/03 08:30 |
25 |
[268] Мая Чвалинска v Деспина Папамихаил
[172] |
7-6,6-1
|
05/03 08:25 |
25 |
Анастасия Детиуч v Барбара Гатика
|
2-6,5-7
|
05/03 08:25 |
25 |
Фернанда Контрерас Гомес v Анета Лабуткова
|
6-4,6-7,6-3
|
05/03 08:25 |
25 |
[142] Юе Юан v Наталия Стеванович
[267] |
2-6,2-6
|
05/02 13:00 |
25 |
[232] Carolina Alves v Моюка Учижима
[208] |
4-6,7-6,3-6
|
05/02 12:10 |
25 |
[183] Валентини Граматикопуло v Сусан Бандечи
[194] |
4-6,2-6
|
05/02 11:45 |
25 |
[254] Присила Хон v Ребека Срамкова
[179] |
6-2,6-1
|
05/02 10:45 |
54 |
[403] Наги Ханатани v Дениса Хиндова
[462] |
2-6,6-3,10-6
|
05/02 10:15 |
54 |
Николета-Каталина Даскалу v Доминика Салкова
|
7-5,2-6,3-10
|
05/02 09:55 |
54 |
Ана София Санчес v Анета Лабуткова
|
3-6,2-6
|
05/02 08:30 |
54 |
Ивана Себестова v Линда Климовицова
|
5-7,3-6
|
05/02 08:30 |
54 |
Наталия Стеванович v Инес Мария Котликова
|
6-4,6-1
|
05/02 08:25 |
54 |
Амели Смейкалова v Луиса Мейер Ауф Дер Хейде
|
6-0,5-7,3-10
|
05/02 08:25 |
54 |
Андреа Присакариу v Дениса Посписилова
|
6-2,6-1
|
05/01 13:10 |
54 |
Яна Мордергер v Амели Смейкалова
|
5-7,3-6
|
05/01 13:05 |
54 |
Petra Mihokova v Анастасия Детиуч
|
6-1,2-6,4-10
|
05/01 12:50 |
54 |
Jana Kareisova v Дениса Хиндова
|
0-6,0-6
|
05/01 12:20 |
54 |
Лаура Сватикова v Доминика Салкова
|
3-6,7-6,6-10
|
05/01 11:30 |
54 |
Линда Климовицова v Таисия Мордергер
|
1-6,6-2,11-9
|
ITF W60 - Прага е тенис турнир за жени от Международната тенис федерация (ITF), който се провежда в Прага, Чехия. Турнирът се провежда на клей кортове и е част от ITF World Tennis Tour.
ITF W60 - Прага предлага награден фонд от 60 000 щатски долара и точки за световната ранглиста на ITF. В турнира участват състезателки както от Чехия, така и от цял свят.
Турнирът се провежда ежегодно през юли и привлича някои от най-добрите тенисистки от ITF World Tennis Tour. Минали победителки в турнира включват Каролина Мухова, Йелена Остапенко и Маркета Вондроушова.
ITF W60 - Прага е вълнуващо събитие, което предоставя възможност на талантливите тенисистки да печелят точки за световната ранглиста и награден фонд. Турнирът също така е чудесна възможност за любителите на тениса да видят на живо някои от най-добрите млади тенисистки в света.