Date R Домакин v Гост -
05/27 10:20
29
Мейкю Гуо/Куианхуи Танг v Пуннин Ковапитуктед/Луксика Кумкум
3-6,6-1,6-10
05/26 04:40
28
Пуннин Ковапитуктед/Луксика Кумкум v Харуна Аракава/Натсухо Аракава
6-1,7-5
05/26 04:35
28
Мейкю Гуо/Куианхуи Танг v Ya-Hsin Lee/Я-Хсуан Ли
6-2,6-1
05/25 06:55
27
Жи-Хи Чой/Дабин Ким v Харуна Аракава/Натсухо Аракава
6-7,6-3,6-10
05/25 05:30
27
Ya-Hsin Lee/Я-Хсуан Ли v Ксиню Жианг/Хонг И Коди Вонг
7-6,1-6,10-5
05/25 05:05
27
Йексин Ма/Пеангтарн Пилпуех v Мейкю Гуо/Куианхуи Танг
1-6,3-6
05/24 05:50
26
Жи-Хи Чой/Дабин Ким v Mayuka Aikawa/Hwiwon Wi
7-6,6-2
05/24 05:00
26
Yeonwoo Ku/Сохюн Парк v Ксиню Жианг/Хонг И Коди Вонг
2-6,2-6
05/24 04:00
26
Йексин Ма/Пеангтарн Пилпуех v Юйин Ан/Геонг Сео Лий
6-3,7-6
05/23 07:45
26
Мананчая Савангкаев/Ikumi Yamazaki v Пуннин Ковапитуктед/Луксика Кумкум
2-6,4-6
05/23 06:25
26
Дестане Аява/Кейла МакФи v Ya-Hsin Lee/Я-Хсуан Ли
7-6,2-6,10-12
05/23 05:00
26
BoYoung Jeong/Сунам Джеонг v Харуна Аракава/Натсухо Аракава
5-7,5-7
05/23 02:50
26
Мейкю Гуо/Куианхуи Танг v И-Хсуан Чо/И Тсен Чо
6-3,7-6
08/27 06:35
29
Киока Окамура/Пеангтарн Пилпуех v Дабин Ким/Пуннин Ковапитуктед
6-1,6-0
08/26 08:55
28
Юнри Намигата/Рико Саваняги v Дабин Ким/Пуннин Ковапитуктед
1-6,4-6
08/26 08:45
28
Киока Окамура/Пеангтарн Пилпуех v Дейон Бак/Геонг Сео Лий
6-1,6-3
08/26 07:00
27
Шери Ким/Еунхюе Ли v Дабин Ким/Пуннин Ковапитуктед
1-6,2-6
08/26 06:50
27
Киока Окамура/Пеангтарн Пилпуех v Talia Gibson/Ариша Ладхани
6-4,6-3
08/26 05:00
27
Юнри Намигата/Рико Саваняги v Чиса Хосонума/Miho Kuramochi
7-6,5-7,10-6
08/25 12:00
27
Жи-Хи Чой/Акико Омае v Дейон Бак/Геонг Сео Лий
Walkover
08/24 06:30
26
Дабин Ким/Пуннин Ковапитуктед v Момоко Кобори/Луксика Кумкум
2-6,7-5,10-7
08/24 06:30
26
Чиса Хосонума/Miho Kuramochi v Натсухо Аракава/Рия Батия
6-1,6-7,10-4
08/24 05:20
26
Юнри Намигата/Рико Саваняги v BoYoung Jeong/Сунам Джеонг
6-4,6-2
08/24 05:20
26
Жи-Хи Чой/Акико Омае v Юка Хосоки/Nana Kawagishi
6-0,7-5
08/23 04:55
26
Киока Окамура/Пеангтарн Пилпуех v Хеерае Им/Еунджи Лим
6-2,6-1
08/23 04:35
26
Шери Ким/Еунхюе Ли v Дабин Ким/Сохюн Парк
6-4,3-6,10-4
08/23 04:05
26
Talia Gibson/Ариша Ладхани v Юйин Ан/Миджеонг Парк
7-5,4-6,10-8
08/23 04:00
26
Клара Власелаер/Иди Янг v Дейон Бак/Геонг Сео Лий
1-6,6-3,8-10
05/26 05:30
-
Hsu/Simmonds v Ri Kim/Lee
6-1,5-3
05/26 05:25
29
Hsu/Simmonds v Шери Ким/Еунхюе Ли
6-1,6-3
**ITF W25**
**Гоянг - Двойки жени**
ITF W25 Гоянг е професионален тенис турнир за жени, който е част от ITF Women's Circuit. Турнирът се провежда на открити твърди кортове в Гоянг, Южна Корея.
**Формат:**
* Елиминационна схема с 32 двойки
* Мачовете се играят на два печеливши сета при тайбрек в третия сет
**Награди:**
* Шампиони: $2 352
* Финалистки: $1 389
* Полуфиналистки: $774
* Четвъртфиналистки: $550
* Втори кръг: $314
* Първи кръг: $226
**Точки за ранглиста:**
* Шампиони: 100
* Финалистки: 60
* Полуфиналистки: 40
* Четвъртфиналистки: 20
* Втори кръг: 12
* Първи кръг: 1
**Квалификации:**
* Провеждат се квалификации за участие в основната схема
* Квалификантите получават по 3 точки за ранглиста
**Минали шампиони:**
* 2022: [Имена на шампионките]
* 2021: [Имена на шампионките]
* 2020: [Имена на шампионките]
Следете най-новите новини и резултати от ITF W25 Гоянг - Двойки жени на официалния уебсайт на ITF.
This website stores data such as cookies to enable site functionality including analytics and personalization. By
using this website, you automatically accept that we use cookies.
Accept