Date | R | Домакин v Гост | - |
04/19 08:00 |
25 |
[49] Тереза Мартинцова v Ана Бондар
[72] |
4-6,5-7
|
04/19 07:00 |
25 |
[95] Камила Ракимова v Сорана Кирстеа
[24] |
4-6,1-6
|
04/19 07:00 |
25 |
Александра Саснович v Сорана Кирстеа
|
Cancelled
|
04/18 16:30 |
19 |
[96] Кианг Ванг v Деспина Папамихаил
[173] |
6-1,6-1
|
04/18 15:50 |
19 |
[122] Анастасия Потапова v Андреа Лазаро Гарсия
[212] |
6-2,6-4
|
04/18 14:40 |
19 |
[107] Дона Векич v Марина Мелникова
[182] |
0-6,6-7
|
04/18 14:00 |
19 |
[90] Ана Богдан v Берфу Ченгиз
[396] |
7-5,6-3
|
04/18 13:00 |
19 |
[95] Камила Ракимова v Джулиа Грабхер
[194] |
3-6,1-6
|
04/18 13:00 |
19 |
[236] Джейми Фурлис v Лесия Цуренко
[135] |
2-6,6-3,5-7
|
04/17 13:55 |
14 |
Кианг Ванг v Айла Аксу
|
6-0,6-2
|
04/17 13:45 |
14 |
Ана Богдан v Зейнеп Сонмез
|
6-2,6-1
|
04/17 13:40 |
14 |
[398] Берфу Ченгиз v Юе Юан
[143] |
6-1,6-0
|
04/17 11:35 |
14 |
[108] Дона Векич v Ксинюн Хан
[190] |
6-3,6-1
|
04/17 11:25 |
14 |
[213] Андреа Лазаро Гарсия v Наталия Стеванович
[270] |
6-3,6-2
|
04/17 11:25 |
14 |
Андреа Лазаро Гарсия v Мариям Болквадзе
|
Cancelled
|
04/17 11:20 |
14 |
[122] Анастасия Потапова v Деа Хердзелас
[209] |
6-1,6-7,6-2
|
04/17 09:55 |
14 |
[198] Джулиа Грабхер v Анастасия Тихонова
[180] |
6-3,6-3
|
04/17 09:40 |
14 |
[235] Джейми Фурлис v Джесика Малечкова
[234] |
7-5,6-3
|
04/17 09:30 |
14 |
Ана Каролина Шмедлова v Джесика Малечкова
|
Cancelled
|
04/17 09:15 |
14 |
[200] Ясалин Бонавентуре v Деспина Папамихаил
[172] |
4-6,6-7
|
04/17 08:00 |
14 |
[204] Анастасия Закарова v Марина Мелникова
[184] |
5-7,4-6
|
04/17 08:00 |
14 |
Камила Ракимова v Лойс Бойсън
|
6-1,6-2
|
04/17 08:00 |
14 |
[197] Кейти МакНали v Лесия Цуренко
[134] |
3-6,2-6
|
04/25 14:00 |
29 |
[17] Елизе Мертенс v Сорана Кирстеа
[67] |
1-6,6-7
|
04/24 14:00 |
28 |
[85] Марта Костюк v Сорана Кирстеа
[67] |
4-6,4-6
|
04/24 12:00 |
28 |
[17] Елизе Мертенс v Вероника Кудерметова
[29] |
6-1,6-4
|
04/23 16:15 |
27 |
[29] Вероника Кудерметова v Ана Богдан
[102] |
2-6,6-3,6-3
|
04/23 14:20 |
27 |
[17] Елизе Мертенс v Катерина Синакова
[69] |
6-4,6-4
|
04/23 12:40 |
27 |
[67] Сорана Кирстеа v Фиона Феро
[57] |
Retired
|
04/23 10:00 |
27 |
[241] Ана Конжух v Марта Костюк
[85] |
5-7,6-4,3-6
|
Турнирът по тенис "УТА Истанбул" е професионално дамско състезание по тенис, провеждащо се на открити кортове с червена настилка в Истанбул, Турция. Той е част от Тура на Женската Тенис Асоциация (WTA) и е класифициран като Международни WTA турнири.
Турнирът е създаден през 2005 г. и първоначално е от календара на Международната Тенис Федерация (ITF). През 2014 г. е включен в календара на WTA.
УТА Истанбул привлича някои от най-добрите тенисистки в света, включително бивши шампионки от Големия шлем като Петра Квитова, Слоун Стивънс и Каролин Гарсия. Турнирът предлага надграден награден фонд от 250 000 долара.
В допълнение към сингъл състезанието, УТА Истанбул включва и турнир на двойки. Турнирът се провежда в края на април - началото на май и привлича голям брой фенове и зрители.