Date | R | Домакин v Гост | - |
03/24 10:30 |
29 |
Николос Басилашвили v Енрике Роча
|
6-3,6-7,5-7
|
03/23 12:15 |
28 |
Албърт Рамос-Винолас v Николос Басилашвили
|
4-6,2-6
|
03/23 10:00 |
28 |
[248] Енрике Роча v Пабло Ламас Руиз
[152] |
6-3,4-6,6-2
|
03/22 14:45 |
27 |
[105] Албърт Рамос-Винолас v Бу Юнчаокете
[174] |
7-5,3-6,6-1
|
03/22 13:50 |
27 |
Николос Басилашвили v Марко Трунгелити
|
4-6,6-3,6-4
|
03/22 11:50 |
27 |
[152] Пабло Ламас Руиз v Ришар Гаске
[120] |
6-2,3-6,7-5
|
03/22 10:00 |
27 |
[155] Раду Албот v Енрике Роча
[248] |
2-6,2-6
|
03/21 16:55 |
26 |
[105] Албърт Рамос-Винолас v Давид Йорда Санчис
[323] |
6-2,3-6,7-6
|
03/21 14:50 |
26 |
Бу Юнчаокете v Николас Алварес Варона
|
7-6,6-3
|
03/21 11:35 |
26 |
[180] Марко Трунгелити v Андреа Пелегрино
[162] |
7-5,3-6,6-3
|
03/21 10:00 |
26 |
Николос Басилашвили v Уго Бланше
|
6-2,7-5
|
03/20 17:10 |
26 |
[152] Пабло Ламас Руиз v Иван Гахов
[176] |
6-3,7-5
|
03/20 14:35 |
26 |
[290] Самуел Винсент Ругери v Ришар Гаске
[120] |
3-6,6-4,0-6
|
03/20 11:20 |
26 |
[155] Раду Албот v Матиас Бурже
[276] |
7-6,2-6,6-4
|
03/20 10:00 |
26 |
[248] Енрике Роча v Грегоар Барер
[121] |
6-4,7-6
|
03/19 18:45 |
25 |
Калвин Хемери v Давид Йорда Санчис
|
3-6,1-6
|
03/19 17:55 |
25 |
Йеспер де Йонг v Николос Басилашвили
|
3-6,2-6
|
03/19 16:50 |
25 |
[105] Албърт Рамос-Винолас v Карлос Табернер
[407] |
6-3,7-6
|
03/19 15:00 |
25 |
[199] Уго Бланше v Alejandro M Canas
[239] |
4-6,6-3,6-3
|
03/19 14:25 |
25 |
[245] Чун Хсин Ценг v Иван Гахов
[176] |
4-6,6-3,3-6
|
03/19 14:20 |
25 |
Николас Алварес Варона v Стефано Наполитано
|
6-0,2-6,6-4
|
03/19 13:05 |
25 |
[313] Гастао Елияс v Грегоар Барер
[121] |
6-7,2-6
|
03/19 12:00 |
25 |
Никола Кун v Бу Юнчаокете
|
4-6,6-3,3-6
|
03/19 11:55 |
25 |
[387] Даниел Мерида v Андреа Пелегрино
[162] |
4-6,7-6,3-6
|
03/19 10:00 |
25 |
[290] Самуел Винсент Ругери v Лойд Харис
[182] |
7-6,6-2
|
03/19 10:00 |
25 |
[155] Раду Албот v Марко Чечинато
[216] |
6-4,6-3
|
03/19 10:00 |
25 |
Хавиер Баранко Косано v Марко Трунгелити
|
6-4,4-6,3-6
|
03/19 10:00 |
25 |
Титуан Дроге v Стефано Наполитано
|
Cancelled
|
03/18 16:35 |
25 |
[152] Пабло Ламас Руиз v Ян Койнски
[169] |
7-6,7-6
|
03/18 14:45 |
25 |
[206] Сантияго Родригес Таверна v Ришар Гаске
[120] |
4-6,4-6
|
Турнир по тенис "Чалънджър Мурсия" е професионален мъжки тенис турнир на откриτο, провеждан в испанския град Мурсия. Турнирът е част от веригата ATP Challenger Tour и се играе на червени кортове.
Първото издание на турнира се провежда през 1999 г. и през годините са участвали в него някои от водещите имена в тениса, включително Новак Джокович, Рафаел Надал и Карлос Моя.
Наградата за победителя включва парична сума и трофей, както и точки за световната ранглиста на ATP. Турнирът се радва на голяма популярност сред местната публика и се счита за едно от най-важните спортни събития в района на Мурсия.