Date | R | Домакин v Гост | - |
05/20 20:40 |
29 |
[6] Елена Рибакина v Анхелина Калинина
[47] |
Retired
|
05/19 17:45 |
28 |
[6] Елена Рибакина v Йелена Остапенко
[20] |
6-2,6-4
|
05/19 13:30 |
28 |
[12] Вероника Кудерметова v Анхелина Калинина
[47] |
5-7,7-5,2-6
|
05/17 19:50 |
27 |
[1] Ига Швьонтек v Елена Рибакина
[6] |
Retired
|
05/17 14:45 |
27 |
[35] Паула Бадоса v Йелена Остапенко
[20] |
2-6,6-4,3-6
|
05/16 17:10 |
27 |
[15] Беатрис Хадад Мая v Анхелина Калинина
[47] |
7-6,6-7,3-6
|
05/16 17:05 |
27 |
[12] Вероника Кудерметова v Кинвен Женг
[21] |
3-6,6-3,6-4
|
05/16 13:45 |
26 |
[35] Паула Бадоса v Каролина Мухова
[52] |
6-4,6-7,6-2
|
05/16 12:30 |
26 |
[1] Ига Швьонтек v Дона Векич
[24] |
6-3,6-4
|
05/15 13:55 |
26 |
[20] Йелена Остапенко v Дария Касаткина
[9] |
6-4,4-6,6-0
|
05/15 13:20 |
26 |
[70] Маркета Вондрусова v Елена Рибакина
[6] |
3-6,3-6
|
05/15 11:40 |
26 |
[38] Мари Бузкова v Вероника Кудерметова
[12] |
2-6,2-6
|
05/15 11:00 |
26 |
[100] Камила Осорио v Беатрис Хадад Мая
[15] |
3-6,3-6
|
05/15 09:00 |
26 |
[23] Мадисън Кийс v Анхелина Калинина
[47] |
6-2,2-6,4-6
|
05/15 09:00 |
26 |
[21] Кинвен Женг v Ксю Ванг
[75] |
6-4,3-6,6-1
|
05/14 17:10 |
25 |
[24] Дона Векич v Людмила Самсонова
[16] |
2-6,7-6,6-2
|
05/14 17:00 |
25 |
[57] Ана Калинская v Елена Рибакина
[6] |
Retired
|
05/14 14:50 |
25 |
[13] Барбара Крейчикова v Йелена Остапенко
[20] |
6-7,0-6
|
05/14 13:00 |
25 |
[35] Паула Бадоса v Марта Костюк
[40] |
6-4,6-2
|
05/14 13:00 |
25 |
Виктория Азаренка v Мадисън Кийс
|
Walkover
|
05/14 12:35 |
25 |
[5] Коко Гоф v Мари Бузкова
[38] |
6-4,2-6,2-6
|
05/14 11:10 |
25 |
[1] Ига Швьонтек v Лесия Цуренко
[68] |
6-2,6-0
|
05/14 09:00 |
25 |
[8] Мария Сакари v Маркета Вондрусова
[70] |
5-7,3-6
|
05/14 09:00 |
25 |
[89] Джулиа Грабхер v Дария Касаткина
[9] |
5-7,6-4,6-7
|
05/14 09:00 |
25 |
[52] Каролина Мухова v Камила Джорджи
[37] |
7-6,6-2
|
05/13 15:40 |
25 |
[93] Ана Бондар v Кинвен Женг
[21] |
6-7,4-6
|
05/13 13:50 |
25 |
[25] Анастасия Потапова v Вероника Кудерметова
[12] |
5-7,6-3,1-6
|
05/13 12:15 |
25 |
[19] Магда Линет v Беатрис Хадад Мая
[15] |
5-7,4-6
|
05/13 10:45 |
25 |
[4] Каролин Гарсия v Камила Осорио
[100] |
4-6,4-6
|
05/13 10:45 |
25 |
[47] Анхелина Калинина v София Кенин
[134] |
6-4,6-2
|
Теннис турнирът "УТА Рим" (Internazionali BNL d'Italia) е ежегоден професионален тенис турнир, който се провежда в Рим, Италия. Турнирът е част от сериите WTA 1000 и се провежда на червени кортове на открито.
Първото издание на турнира се провежда през 1930 година като Открито първенство на Италия. От 1969 година турнирът се провежда ежегодно в Рим и от 2009 година е част от сериите WTA Premier 5. През 2021 година става WTA 1000.
Турнирът е един от най-престижните тенис турнири в света и привлича най-добрите тенисисти в света. Списъкът с шампионите включва имена като Серина Уилямс, Мария Шарапова, Винус Уилямс, Мартина Навратилова и Крис Евърт.
Турнирът се провежда в края на април и началото на май и е част от сезона на червени кортове, който води до Откритото първенство на Франция.