04/21 13:00 - Clare vs Лимерик 1.18(21)-3.15(24)
06/11 12:45 - Лимерик vs Clare 1.23(26)-1.22(25)
05/28 15:00 - Tipperary vs Уотърфорд View
05/28 15:00 - Лимерик vs Cork 3.25(34)-1.30(33)
05/21 15:00 - Tipperary vs Лимерик 0.25(25)-0.25(25)
05/21 13:00 - Clare vs Cork 2.22(28)-3.18(27)
05/06 18:00 - Cork vs Tipperary View
04/30 15:00 - Cork vs Уотърфорд 0.27(27)-0.18(18)
04/29 18:00 - Лимерик vs Clare View
04/23 15:00 - Clare vs Tipperary View
Турнирът по хвърляне на копие "Мънстър Хърлинг" е годишно събитие, в което се състезават най-добрите отбори от ирландската провинция Мънстър. Турнирът се провежда от 1887 година и е едно от най-старите и най-престижните състезания по хърлинг в Ирландия.

Турнирът се състои от групова фаза, в която отборите се разделят в няколко групи и играят един срещу друг. Първите два отбора от всяка група се класират за четвъртфиналите, в които победителите се класират за полуфиналите. Победителите от полуфиналите се класират за финала, който се провежда в стадион "Кроук Парк" в Дъблин.

Победителят в турнира "Мънстър Хърлинг" получава трофея "Купата на Мънстър". Трофеят е сребърна купа, която е създадена през 1888 година. Купата се връчва от президента на Гелската атлетическа асоциация (ГАА), която е управляващото тяло на хърлинга в Ирландия.

Турнирът "Мънстър Хърлинг" е едно от най-популярните спортни събития в Ирландия. Той е последван от хиляди фенове и е излъчван на живо по телевизията. Турнирът е важна част от културното наследство на Мънстър и той продължава да бъде една от най-важните церемонии в ирландския спорт.