Australia vs India 4th Test

Четвъртият тест от поредицата между Австралия и Индия обещава да бъде завладяваща надпревара между двата най-силни отбора в световния крикет. След като поделиха точките в първия тест, Индия доминира във втория и третия тест, като поведе с 2-1 в поредицата. Въпреки това Австралия е твърдо решена да се върне на победния път и да изравни резултата преди решаващия пети тест.

Мачът ще се играе на Sydney Cricket Ground, където Индия спечели драматично последния път, когато игра в този стадион. Капитанът на Индия Рохит Шарма ще разчита на опитните си играчи като Вират Коли, Четешвар Пуджара и Равиндра Джадеджа, както и на млади звезди като Шубхман Гил и Шубам Гил.

От друга страна, Австралия ще търси вдъхновение от капитана си Пат Къминс и топ реализиращия Дейвид Уорнър. Марнус Лабушане и Стийв Смит също ще играят ключова роля в битката между двете страни.

Четвъртият тест обещава да бъде битка на титаните, като и двата отбора се стремят към победа, която ще им осигури голямо предимство в поредицата. Феновете на крикета от цял свят очакват с нетърпение да станат свидетели на още една завладяваща надпревара между тези два велики съперника.