Australia Tasmania U20 Cup

Купа на Австралия Тасмания за до 20 години е футболен турнир, организиран от Футболната федерация на Австралия за национални отбори до 20 години. Първото издание на турнира се провежда през 2019 г. и се играе в град Хобарт, Тасмания. Турнирът е кръг от квалификациите на ОФК за Световното първенство по футбол за младежи. Победителят в турнира се класира за Световното първенство за младежи на ФИФА.

Турнирът е домакин на отборите от Австралия, Нова Зеландия, Фиджи, Соломоновите острови и Таити. Турнирът се играе в кръгов формат, като всеки отбор играе с всеки друг отбор. Отборите получават три точки за победа, една точка за равенство и нула точки за загуба.

Победител в турнира става отборът на Австралия, който побеждава Нова Зеландия с 2:1 на финала. Австралия се класира за Световното първенство за младежи през 2019 г., а Нова Зеландия се класира за плейофите за ОФК.