01/24 07:05 - BA FC vs Лабаса 0-0
12/02 02:01 - ФК Лаутока vs BA FC 1-2
11/30 06:36 - ФК Лаутока vs BA FC 0-1
**ФИДЖИ - СУПЕР КУПА**

"Фиджи - Супер Купа" е най-престижното футболно състезание във Фиджи. То се провежда ежегодно и в него участват най-добрите отбори от страната.

**Формат**

Турнирът се провежда по системата на директните елиминации. Отборите се изправят в един мач, като победителят продължава напред. Финалният мач определя шампиона на "Фиджи - Супер Купа".

**История**

Турнирът е създаден през 1990 г. и оттогава е спечелен от някои от най-големите отбори във Фиджи, включително Ba, Lautoka и Suva.

**Шампиони**

Най-успешният отбор в "Фиджи - Супер Купа" е Ba, който е печелил турнира 10 пъти. Други забележителни шампиони включват Lautoka (7 победи), Suva (6 победи) и Navua (3 победи).

**Значение**

"Фиджи - Супер Купа" е изключително важно събитие в спортния календар на Фиджи. Това е най-големият футболен турнир в страната и носи огромна гордост на шампиона.