Футбол |
Словения - Лига до 19 |
05/10 14:00 |
НК Алуминий до 19 v НК Радомлйе до 19
|
|
2-2
|
|
Тенис на маса |
ТТ Купа |
05/10 14:00 |
Йонас Кулвейт v Вацлав Хейда Дж
|
|
3-0
|
|
Тенис на маса |
ТТ Купа |
05/10 14:00 |
Marek Chybinski v Andrzej Krezel
|
|
1-3
|
|
Плажен волейбол |
КСВП Уберландия - Жени |
05/10 14:00 |
Rivas Zapata/Amanda v Isa/Galindo
|
|
2-1
|
|
Плажен волейбол |
КСВП Уберландия - Жени |
05/10 14:00 |
Erika/Fio v Kyara/Veramendi
|
|
2-0
|
|
Бадминтон |
Дания Чалъндж - См. Дв. |
05/10 14:00 |
Маркус Риндшой/Малена Норман v Pakkapon Teeraratsakul/Фатаимас Муенуонг
|
|
2-0
|
|
Бадминтон |
Дания Чалъндж - См. Дв. |
05/10 14:00 |
Jesper Toft/Clara Graversen v Калъм Хеминг/Ethan van Leeuwen
|
|
2-0
|
|
Футбол |
Турция - Лига до 19 |
05/10 14:00 |
Галатасарай до 19 v Самсунспор до 19
|
|
4-6
|
|
Футбол |
Аржентина - Лига на Резервите |
05/10 14:00 |
Док Суд резерви v Сакачиспас резерви
|
|
2-1
|
|
еСпортове |
CS2 - ESEA Advanced |
05/10 14:00 |
Los Kogutos v Passion UA
|
|
8-13
|
|
Хандбал |
Алжир - Дивизия Екселънс |
05/10 14:00 |
ЕС Арзю v OM Annaba
|
|
33-32
|
|
Хандбал |
Алжир - Дивизия Екселънс |
05/10 14:00 |
СРБ Мила v ES Constantine
|
|
13-21
|
|
Хандбал |
Алжир - Дивизия Екселънс |
05/10 14:00 |
НРКГ Алжер v Бир Мурад Раис
|
|
26-32
|
|
Хандбал |
Алжир - Дивизия Екселънс |
05/10 14:00 |
Уед Тиле v AB Barika
|
|
40-25
|
|
Хандбал |
Алжир - Дивизия Екселънс |
05/10 14:00 |
МС Алжер v К Челгум Лейд
|
|
0-0
|
|
Хандбал |
Алжир - Дивизия Екселънс |
05/10 14:00 |
КР Бордж Бу Ареридж v Метили Шамба
|
|
36-28
|
|
Тенис на маса |
TT Елитни Серии |
05/10 14:00 |
Славомир Дош v Каспер Петаш
|
|
0-3
|
|
еСпортове |
CS2 - RES Regional LATAM |
05/10 14:00 |
paiN Gaming v RED Canids
|
|
2-1
|
|
Тенис |
Чалънджър - Сантос |
05/10 14:00 |
Хади Хабиб v Бруно Кузухара
|
|
7-6,1-6,6-4
|
|
Тенис |
ITF W75 - Зефирхилс |
05/10 14:00 |
Акаша Урхобо v Ан Ли
|
|
3-6,7-6,6-4
|
|
Футбол |
Аржентина - Лига на Резервите |
05/10 14:00 |
Вила Сан Карлос резерви v Депортиво Лаферере резерви
|
|
9-2
|
|
Тенис на маса |
ТТ Звездни Серии |
05/10 14:00 |
Mattias Mongiusti v Радим Бако
|
|
1-3
|
|
Футбол |
Аржентина - Лига на Резервите |
05/10 14:00 |
Сан Мигел резерви v Депортиво Камионерос резерви
|
|
4-1
|
|
Футбол |
Аржентина - Лига на Резервите |
05/10 14:00 |
Спортиво Италиано резерви v Кануелас резерви
|
|
1-3
|
|
Футбол |
Аржентина - Лига на Резервите |
05/10 14:00 |
Лос Андес резерви v Атлетико Феникс резерви
|
|
1-1
|
|
еСпортове |
DOTA2 - RES Regional EU |
05/10 14:00 |
B8 v L1ga Team
|
|
0-2
|
|
Тенис на маса |
WTT - Сауди Смаш - Жени |
05/10 14:00 |
Менг Чен v Хина Хаята
|
|
4-0
|
|
Тенис |
ITF W75 Търнава - Дв. Ж. |
05/10 14:00 |
Вероника Ерявеч/Тамара Зиданшек v Вероника Фалковска/Валерия Страхова
|
|
3-6,6-3,10-7
|
|
Тенис |
ITF W75 - Сейнт Гауденс |
05/10 14:00 |
Оливиа Гадецки v Елса Джакмот
|
|
2-6,1-6
|
|
Тенис на маса |
Сетка Купа |
05/10 14:00 |
Александър Масловец v Валентюн Курилюк
|
|
0-3
|
|
Тенис на маса |
Сетка Купа |
05/10 14:00 |
Юрий Прядко v Ihor Serdiuk
|
|
2-3
|
|
Футбол |
Сирия - Дивизия 2 |
05/10 14:00 |
Dair AL Jerd v Al-Neddal
|
|
0-3
|
|
Тенис на маса |
Чехия - Лига Про |
05/10 14:00 |
Milan Zika v Мичъл Ведмоч
|
|
3-1
|
|
Тенис на маса |
Чехия - Лига Про |
05/10 14:00 |
Зденек Невртал v Йири Печацек
|
|
3-1
|
|
Тенис на маса |
Чехия - Лига Про |
05/10 14:00 |
Jiri Kalanyos v Michal Varecka
|
|
1-3
|
|
Тенис на маса |
Чехия - Лига Про |
05/10 14:00 |
Radek Rose v Ян Канера
|
|
0-3
|
|
Футбол |
Гърция - Аматьорска Купа |
05/10 14:00 |
Паном v Алмирос
|
|
0-5
|
|
Баскетбол |
Алжир - Супер Дивизия |
05/10 14:00 |
Rouiba CB v USM Blida
|
|
71-53
|
|
Баскетбол |
Алжир - Супер Дивизия |
05/10 14:00 |
ОСББ Арериди v НА Хюсеин Дей
|
|
66-90
|
|
Волейбол |
Алжир - 1А - Жени |
05/10 14:00 |
КРР Тоужда Жени v Уидад Амел Аинтая жени
|
|
3-0
|
|
Волейбол |
Алжир - 1А - Жени |
05/10 14:00 |
КМ Бежая жени v ОС Тиши жени
|
|
0-3
|
|
Волейбол |
Алжир - 1А - Жени |
05/10 14:00 |
НР Шлеф жени v СВ Бежая жени
|
|
0-3
|
|
Волейбол |
Алжир - 1А - Жени |
05/10 14:00 |
АСВ Бежая жени v Бежая жени
|
|
1-3
|
|
Хандбал |
Испания - Копа де ла Рейна - Жени |
05/10 14:00 |
БМ Пориньо жени v Аула Културал жени
|
|
24-26
|
|
еСпортове |
CS2 - CCT Europe Series 3 |
05/10 14:00 |
LEON v Verdant
|
|
1-2
|
|
Тенис |
ITF W15 - Монсатир - Дв. Ж. |
05/10 14:00 |
Back/Herazo Gonzalez v Garkusha/Kubareva
|
|
6-2,6-4
|
|
Водна Топка |
Унгария - ОБ 1 |
05/10 14:00 |
Сегед v ВК Капосвари
|
|
15-7
|
|
Футбол |
Тунис - Лига 2 |
05/10 14:00 |
АС Габес v Режиче
|
|
3-0
|
|
Футбол |
Тунис - Лига 2 |
05/10 14:00 |
Джелма v Мокнине
|
|
2-0
|
|
Футбол |
Тунис - Лига 2 |
05/10 14:00 |
ЕМ Махдия v Стад Габесиен
|
|
0-2
|
|
Футбол |
Тунис - Лига 2 |
05/10 14:00 |
ЕС Зарзис v Rogba Tataouine
|
|
3-0
|
|
Футбол |
Тунис - Лига 2 |
05/10 14:00 |
Бан Аурос v CS Табарка
|
|
1-0
|
|
Футбол |
Тунис - Лига 1 |
05/10 14:00 |
ЕГС Гафса v АС Солиман
|
|
1-0
|
|
Футбол |
Португалия - Купа до 23 |
05/10 14:00 |
Торензе до 23 v Визела до 23
|
|
9-8
|
|
Футбол |
Португалия - Купа до 23 |
05/10 14:00 |
Фамаликао до 23 v Жил Висенте до 23
|
|
3-1
|
|
Футбол |
Кипър - Дивизия 1 |
05/10 14:00 |
Докса Катокопиас v Ethnikos Achnas
|
|
6-3
|
|
Футбол |
Uzbekistan 2nd Division |
05/10 14:00 |
Nurafshon Bukhara v Olimpik Mobiuz U19
|
|
4-1
|
|
Крикет |
Ireland vs Pakistan - 1st Twenty20 Match |
05/10 14:00 |
Ирландия v Пакистан
|
|
183/5(19.5)-182/6(20)
|
|
Крикет |
Индийска Висша Лига |
05/10 14:00 |
Гуджарат Титанс v Ченай Супер Кингс
|
|
231/3(20)-196/8(20)
|
|
Футбол |
Беларус Първа дивизия |
05/10 14:00 |
Молодечно-Дюш-4 v Орша
|
|
2-0
|
|
Футбол |
Congo Premier League |
05/10 14:00 |
AS Vegas v Интерклуб
|
|
1-2
|
|
Футбол |
Русия - Първенство - Юноши |
05/10 14:00 |
Спартак Москва до 19 v УОР-5 до 19
|
|
5-0
|
|
Футбол |
Русия - Първенство - Юноши |
05/10 14:00 |
Baltika-M Kaliningrad v Рубин Казан до 19
|
|
1-0
|
|
Футбол |
Русия - Първенство - Юноши |
05/10 14:00 |
Краснодар до 19 v Криля Советов до 19
|
|
3-2
|
|
Футбол |
Турция - 1. Лига |
05/10 14:00 |
Гиресунспор v Умраниеспор
|
|
1-2
|
|
Хандбал |
Румъния - Лига Национала - Жени |
05/10 14:00 |
Рапид Букурещ жени v СКМ Крайова жени
|
|
38-24
|
|
Хрътки |
Kinsley |
05/10 13:56 |
Кинсли (Състезание 1) v
|
|
View
|
|
Конни надбягвания |
Marseille-Borel |
05/10 13:55 |
Marseille-Borely (Състезание 9) v
|
|
View
|
|
Тенис на маса |
Сетка Купа |
05/10 13:55 |
Едуард Рубцов v Дмитро Реготун
|
|
View
|
|
Тенис на маса |
Сетка Купа |
05/10 13:55 |
Виктор Кодола v Volodymyr Ivasiv
|
|
2-3
|
|
Дартс |
Европейски Тур 6 |
05/10 13:55 |
Люк Уудхаус v Райън Джойс
|
|
6-5
|
|
Конни надбягвания |
Ascot |
05/10 13:55 |
Състезание 9 Аскот v
|
|
View
|
|
Хрътки |
Suffolk Downs |
05/10 13:52 |
Suffolk Downs (Състезание 1) v
|
|
View
|
|
Плажен волейбол |
CEV - Купа на нациите - Жени |
05/10 13:50 |
Марина Хладун/Тетиана Лозаренко v C H-Majoros/Стефаниа Флора Кун
|
|
20-13
|
|
Тенис на маса |
TT Елитни Серии |
05/10 13:50 |
Аркадиуш Муговски v Aleksander Lilien
|
|
3-0
|
|
Тенис на маса |
TT Елитни Серии |
05/10 13:50 |
Krzysztof Marcinowski v Лукаш Яроцки
|
|
2-3
|
|
Тенис |
УТА Рим |
05/10 13:50 |
Лесия Цуренко v Анхелина Калинина
|
|
away
|
|
Футбол |
Хърватия - 1.НЛ |
05/10 13:50 |
НК Сесвете v Сибеник
|
|
0-4
|
|
Хрътки |
Crayford |
05/10 13:49 |
Крейфорд (Състезание 2) v
|
|
View
|
|
Тенис |
ITF W15 Nova Gorica WD |
05/10 13:45 |
Мелания Делай/Vittoria Modesti v Ignatjeva/Vlckova
|
|
6-3,3-6,7-10
|
|
Тенис на маса |
Сетка Купа |
05/10 13:45 |
Антонин Спърни v Ян Блазек
|
|
1-3
|
|
Конни надбягвания |
Fairview (SA) |
05/10 13:45 |
Fairview (SA) (Състезание 6) v
|
|
View
|
|
Дартс |
Модус Супер Серии - Седмица 11 |
05/10 13:45 |
Микел ван дер Хорст v R.E. Rowlands
|
|
4-3
|
|
Скуош |
Световно Първенство - Жени |
05/10 13:45 |
Tsz-Wing Tong v Rowan Elaraby
|
|
0-3
|
|
Скуош |
Световно Първенство |
05/10 13:45 |
Cesar Salazar v Leonel Cardenas
|
|
0-3
|
|
Скуош |
Световно Първенство |
05/10 13:45 |
Balazs Farkas v Mazen Hesham
|
|
0-3
|
|
Скуош |
Световно Първенство - Жени |
05/10 13:45 |
Hana Moataz v Nadine Shahin
|
|
3-1
|
|
Футбол |
България - Първа Лига |
05/10 13:45 |
ЦСКА 1948 v Славия София
|
|
0-2
|
|
Хрътки |
Newcastle |
05/10 13:44 |
Нюкасъл (Състезание 2) v
|
|
View
|
|
Хрътки |
Mullingar |
05/10 13:42 |
Mullingar (Състезание 10) v
|
|
View
|
|
Тенис на маса |
Сетка Купа |
05/10 13:40 |
Дмитро Неборак v Олег Павлюк
|
|
3-2
|
|
Тенис |
ITF W15 - Монсатир - Дв. Ж. |
05/10 13:40 |
Yasmin Ezzat/Мари Вилет v He/Zhou
|
|
4-6,1-6
|
|
Конни надбягвания |
Market Rasen |
05/10 13:40 |
Маркет Рейзън (Състезание 2) v
|
|
View
|
|
Футбол |
Аржентина - Лига на Резервите |
05/10 13:37 |
Депортиво Парагуайо резерви v Дефенсорес де Камбасерес - Резерви
|
|
1-0
|
|
Хрътки |
Kinsley |
05/10 13:37 |
Кинсли (Състезание 1) v
|
|
View
|
|
Тенис на маса |
ТТ Купа |
05/10 13:35 |
Waldemar Glanowski v Ryszard Partyka
|
|
0-3
|
|
Тенис на маса |
Сетка Купа |
05/10 13:35 |
Андрий Зенюк v Denys Pesternikov
|
|
1-3
|
|
Тенис на маса |
TT Елитни Серии |
05/10 13:35 |
Адриан Вичек v Andrew Baggaley
|
|
1-3
|
|
Тенис на маса |
Купа Сетка - Жени |
05/10 13:35 |
Анна Лапа v Олександра Ивченко
|
|
1-3
|
|
Тенис |
Чалънджър - Маутхаузен - Дв. М. |
05/10 13:35 |
Нийл Оберлайтнер/Joel Schwaerzler v Константин Францен/Хендрик Йебенс
|
|
4-6,3-6
|
|