China NVG

Китайският турнир по волейбол „Китай NVG“ е високо ниво на състезание, което събира най-добрите волейболни отбори от цял ​​Китай. Турнирът се провежда ежегодно в различни градове в Китай и е едно от най-престижните събития в китайския спортен календар.

Китайската NVG е основана през 2006 г. и оттогава се превърна в едно от най-конкурентните волейболни състезания в света. В минали издания на турнира са участвали някои от най-добрите волейболисти в света, включително Жу Тин, Лан Пин и Ванг На.

Китайската NVG се играе от 12 отбора, разделени в две групи. Най-добрите два отбора от всяка група се класират за полуфиналите. Победителите от полуфиналите се класират за финала, който определя шампиона на турнира.

Китайският NVG е едно от най-вълнуващите и завладяващи събития в китайския спортен календар. В нея участват някои от най-добрите волейболисти в света, а състезанието винаги е оспорвано. Ако сте фен на волейбола, не пропускайте Китайския NVG.