Live Scores

Футбол Финландия - Иконен 00' VPS Vaasa [6] VPS Vaasa View IF Gnistan [9] IF Gnistan
Футбол Ефутбол - Battle - 8 мин. игра 00' AC Milan (TAKA) Esports View Arsenal (Olle) Esports
Футбол Ефутбол - Battle - 8 мин. игра 00' Napoli (mr_elidarius) Esports View Bayer 04 (Upcake22) Esports
Футбол Ефутбол - Live Arena - 10 мин. игра 04' Liverpool (Dragonborn) Esports 1-0 Barcelona (OoLancer) Esports
Футбол Ефутбол - Live Arena - 10 мин. игра 05' PSG (CarlWhizzer) Esports 0-0 Real Madrid (Walker) Esports
Футбол Ефутбол - Battle - 8 мин. игра 06' Man City (vrico) Esports 0-0 A.Madrid (Skromnuy) Esports
Футбол Ефутбол - Battle - 8 мин. игра 07' Inter (LaikingDast) Esports 0-0 Dortmund (hotShot) Esports
Футбол Ефутбол - Liga Pro - 12 мин. игра 08' Fints (FIN) Esports 1-1 Confession (CFI) Esports
Футбол Ефутбол - Liga Pro - 12 мин. игра 09' Rattata 522 (NFC) Esports 0-1 Xavi Iniestavic (ZBS) Esports
Футбол Гана - Висша Лига 16' ФК Бехем [7] ФК Бехем 0-0 Хартс ъф Оук [4] Хартс ъф Оук
Футбол Бенин - Лига 1 16' Етернел ФК 0-0 Ходио ФК
Футбол Гана - Висша Лига 18' Елмина Шаркс [11] Елмина Шаркс 0-0 Карела Юнайтед [5]
Футбол Гана - Висша Лига 18' Дриймс ФК [6] Дриймс ФК 0-0 Кинг Файсал [17] Кинг Файсал
Футбол Украйна - Първа лига 18' Alians Lypova Dolyna [7] Alians Lypova Dolyna 1-0 Polissya Zhytomyr [10] Polissya Zhytomyr
Футбол Полша - Лига 3 18' Уния Скерневице Уния Скерневице 0-0 Polonia Warsaw Polonia Warsaw
Футбол Кипър - Дивизия 1 19' Pafos FC [1] Pafos FC 1-0 Doxa Katokopias [3] Doxa Katokopias
Футбол Естония - Купа 19' JK Viljandi Tulevik JK Viljandi Tulevik 0-0 FC Levadia Tallinn FC Levadia Tallinn
Футбол ЮАР - Премиер Лига 19' Kaizer Chiefs [10] Kaizer Chiefs 1-1 Moroka Swallows [5] Moroka Swallows
Футбол Гана - Висша Лига 19' Медеама [2] Медеама 1-0 УАФА [9] УАФА
Футбол Полша - Лига 3 19' ЛКС Волчанка Волка Пелкинска [12] ЛКС Волчанка Волка Пелкинска 0-0 КСЗО Островец [8] КСЗО Островец
Футбол Босна & Херцеговина - Купа 20' Слога Добой Слога Добой 0-0 Леотар Леотар
Футбол Полша - Лига 3 20' MKS Swit Nowy Dwor Mazowiecki MKS Swit Nowy Dwor Mazowiecki 0-0 Legionovia Legionowo Legionovia Legionowo
Футбол Румъния - Лига 2 45' CS Mioveni [3] CS Mioveni 0-0 Dunarea Calarasi [2] Dunarea Calarasi
Футбол Румъния - Купа - Жени 45' Vulpitele Galbene Roman Women 1-1 Кармен Букурещ жени
Футбол Румъния - Купа - Жени 45' Heniu Prundu Bargaului Women 2-2 Вашаш Фемина Одорей жени Вашаш Фемина Одорей жени
Футбол Полша - Купа - Жени 48' Gornik Leczna Women Gornik Leczna Women 1-3 Чарни Сосновец жени
Футбол Украйна - Първа лига 51' Агро Шевченкивка [11] Агро Шевченкивка 0-2 FC Veres Rivne [1] FC Veres Rivne
Футбол Гърция - Гама Етники 56' Ретимнякос 0-1 Ацалениос Ацалениос
Футбол Литва - Втора Лига 56' [11] БФА Вилнюс II 1-0 Сяулиай 2 [13]
Футбол Камерун - Елит Едно 57' Cotonsport [5] Cotonsport 1-2 UMS de Loum [10] UMS de Loum
Футбол Босна и Херцеговина - Висша Лига 58' FK Olimpik Sarajevo [10] FK Olimpik Sarajevo 0-0 Mladost Doboj Kakanj [9] Mladost Doboj Kakanj
Футбол Гърция - Гама Етники 59' Irodotos Irodotos 2-1 АО Гиухтас АО Гиухтас
Футбол Гърция - Футболна Лига 59' Apollon Pontou Kalamaria [9] Apollon Pontou Kalamaria 0-1 Veria [2] Veria
Футбол Италия - Серия Д 59' ASD Fanfulla [2] ASD Fanfulla 1-2 Nibionnoggiono [6] Nibionnoggiono
Футбол Полша - Лига 2 60' Гурник Полковице [1] Гурник Полковице 2-0 Olimpia Grudziadz [18] Olimpia Grudziadz
Футбол Гърция - Гама Етники 60' Орфеас Ксантис Орфеас Ксантис 2-0 Елпида Сапес
Футбол Италия - Серия Д 60' Киери 1955 Киери 1955 0-0 Fossano Calcio Fossano Calcio
Футбол Гърция - Футболна Лига 60' Ialysos [2] Ialysos 1-0 Егалео [7] Егалео
Футбол Гърция - Гама Етники 61' Метеора Метеора 1-1 ПО Фикис
Футбол Гърция - Футболна Лига 61' Перикос [4] Перикос 1-0 Panserraikos [3] Panserraikos
Футбол Италия - Серия Д 61' Гаворано Гаворано 2-0 Лорнано Бадесе
Футбол Гърция - Гама Етники 61' Астерас Варис Астерас Варис 2-2 Панелефсиниакос Панелефсиниакос
Футбол Хърватска - 1.Лига 62' Slaven Belupo [7] Slaven Belupo 0-1 HNK Rijeka [4] HNK Rijeka
Футбол Италия - Серия Д 62' Cittanovese [11] Cittanovese 0-1 АСД Тройна [12] АСД Тройна
Футбол Грузия - Лига Еровнули 62' FC Saburtalo Tbilisi [4] FC Saburtalo Tbilisi 0-3 Dinamo Tbilisi [2] Dinamo Tbilisi
Футбол Литва - Втора Лига 62' [17] Клайпедос 0-0 BE1 NFA [9]
Футбол Италия - Серия Д 62' Arzignano Valchiampo Arzignano Valchiampo 2-0 Clodiense Clodiense
Футбол Украйна - Първа лига 62' Volyn Lutsk [6] Volyn Lutsk 2-0 FK Prykarpattya Ivano-Frankivsk [14] FK Prykarpattya Ivano-Frankivsk
Футбол Финландия - Лига Кансалинен - Жени 62' ФК Хонка жени [5] ФК Хонка жени 1-2 КуПС жени [1] КуПС жени
Футбол Гърция - Футболна Лига 63' Алмопос Аридеас [8] Алмопос Аридеас 2-0 PO Triglias [6] PO Triglias
Футбол Гърция - Гама Етники 63' Poros 1-1 Анагениси Ерапетас Анагениси Ерапетас
Футбол Италия - Серия Д 63' Atletico Porto Santelpidio Atletico Porto Santelpidio 1-2 Rieti Rieti
Футбол Италия - Серия Д 63' Este Este 0-0 Delta Porto Tolle Delta Porto Tolle
Футбол България - Първа Лига 64' Arda Kardzhali [4] Arda Kardzhali 0-0 ЦСКА 1948 [6] ЦСКА 1948
Футбол Италия - Серия Д 64' Recanatese Recanatese 3-0 Olympia Agnonese Olympia Agnonese
Футбол Италия - Серия Д 65' San Nicolo Notaresco San Nicolo Notaresco 1-0 АСД Монтеджорджо АСД Монтеджорджо
Футбол Италия - Кампеонато Примавера 2 66' [10] Реджана до 19 0-1 Виченца до 19 [5] Виченца до 19
Футбол Италия - Серия Д 67' Real Forte Querceta Real Forte Querceta 1-1 Корегесе Корегесе
Футбол Босна и Херцеговина - Висша Лига 68' ФК Крупа [11] ФК Крупа 1-0 Radnik Bijeljina [12] Radnik Bijeljina
Футбол Узбекистан - ПФЛ 69' Pakhtakor Tashkent [2] Pakhtakor Tashkent 3-0 FK Kokand 1912 [5] FK Kokand 1912
Футбол Узбекистан - ПФЛ 82' Navbahor Namangan [10] Navbahor Namangan 1-0 Termez Surkhon [13] Termez Surkhon
Футбол Русия - Първенство - Юноши 91'<sup>+4</sup> Lokomotiv Moscow U19 [5] Lokomotiv Moscow U19 1-1 Краснодар до 19 [2] Краснодар до 19
Баскетбол eБаскетбол - Liga Pro - 4x5 мин. 1 - 03:40 DEN Nuggets (AntoxaCreative) Esports 6-4 PHX Suns (ka4ika_dame) Esports
Баскетбол еБаскетбол - H2H GG League - 4x5 мин. 2 - 04:39 BKN Nets (Bane) Esports 25-23 MIL Bucks (Headmaster) Esports
Баскетбол Литва - ЛКЛ 1 - 00:22 Juventus [4] Juventus 27-17 Prienai [5] Prienai
Баскетбол Чехия - НБЛ 1 - 02:16 ЕРА Нимбрук [1] ЕРА Нимбрук 17-6 Brno [4] Brno
Баскетбол Гърция - А2 3 - 02:45 Triton [11] Triton 62-55 Психику [8] Психику
Баскетбол Гърция - A1 3 - 02:05 Promitheas [3] Promitheas 49-57 Перистери [6] Перистери
Баскетбол Гърция - А2 4 - 06:26 Karditsa [9] Karditsa 72-51 Филипос Вероаис [10] Филипос Вероаис
Баскетбол Румъния - ЛНБ 4 - 08:26 Pitesti [6] Pitesti 78-62 Dinamo Bucuresti [9] Dinamo Bucuresti
Баскетбол Аржентина - Ла Лига 4 - 06:58 Estudiantes Olavarria 43-44 Quilmes Quilmes
Волейбол Европейско Първенство - Жени - Квалификации Швейцария жени [2] Швейцария жени 16-21 Беларус жени [1] Беларус жени
Волейбол Италия - А2 - Жени 17-25 Soverato Women [4] Soverato Women 0-0 Vallefoglia Жени [2]
Хокей на лед Ехокей на лед - 3х4 мин. 3 - 01:46 aa0912200 (GST) Esports 6-2 VEL9979 (TNK) Esports
Хокей на лед Евро Хокей Тур 2 - 15:23 Sweden [2] Sweden 2-3 Russia [1] Russia
Хандбал Хърватия - 1-ва Лига - Жени 17:16 Локомотив Загреб жени [2] Локомотив Загреб жени 14-4 Кока Вараждин жени [4] Кока Вараждин жени
Хандбал Беларус - Лига 18:42 Gomel Gomel 10-7 Kronon Grodno
Хандбал Сърбия - Суперлига 17:00 Партизан [2] Партизан 7-7 RK Zeleznicar 1949 [1] RK Zeleznicar 1949
Хандбал Русия - Суперлига 16:43 Kaustik Volgograd [5] Kaustik Volgograd 9-9 Акбузат [4] Акбузат
Хандбал Полша - Екстракласа - Жени 09:56 Рух Хожув жени [8] Рух Хожув жени 4-4 SPR JKS Jaroslaw Women [7] SPR JKS Jaroslaw Women
Хандбал Русия - Суперлига 30:00 Dynamo Astrakhan [8] Dynamo Astrakhan 9-14 ЦСКА Москва [2]
Хандбал Полша - Екстракласа - Жени 30:00 KPR Kobierzyce Women [3] KPR Kobierzyce Women 14-12 MKS Piotrcovia Women [4] MKS Piotrcovia Women
Хандбал Русия - Суперлига 58:24 Dynamo Chelyabinsk [1] Dynamo Chelyabinsk 30-24 Донски Казаки [3] Донски Казаки
Тенис УТА Рим 0-0 Анжелика Кербер 0-0 Simona Halep
Тенис АТП Рим 0-0 [9] Матео Беретини 0-0 John Millman [42]
Тенис ITF M15 - Тройсдорф - Дв. М. 15-40 Fanselow/Gerch 1-0 Реми Бертола/Томаш Липовсек Пукес
Тенис АТП Рим 30-15 [14] Денис Шаповалов 0-0 Stefano Travaglia [69]
Тенис Чалънджър - Загреб [119] Damir Dzumhur 3-0 Sebastian Baez [218]
Тенис ITF M25 - Прага 40-30 Далибор Свърчина 7-6,0-1 Андрю Полсън
Тенис ITF M25 - Прага 0-0 [313] Alexander Ritschard 4-6,7-6,2-4 Франко Агаменоне [484]
Тенис ITF M25 - Прага 0-0 Lucas Bouquet 2-6,6-2,5-5 Лукас Мидлер
Тенис ITF M25 - Прага 30-15 Markus Eriksson 3-5 Патрик Рикл
Тенис Чалънджър - Хейлброн - Дв. М. 15-30 Марк Полманс/Sitak 6-4,1-2 Андре Бегеман/Дъстин Браун
Тенис ITF M25 - Прага Миша Зверев 7-6,5-7,3-0 Peter Goldsteiner
Тенис ITF W60 - Ла Бисбал - Дв. Ж. 0-15 Valentina Ivakhnenko/Андреа Присакариу 5-7,0-0 Натела Дзаламидзе/Софиа Лансере
Тенис АТП Рим - Дв. М. 0-15 Алекс Де Минаур/Янн-Ленард Щруф 6-7,1-1 Иван Додиг/Filip Polasek
Тенис Чалънджър - Хейлборн 40-40 [109] Dennis Novak 7-6,1-0 Матс Морейнг [267]
Тенис ITF W100 - Бонита Спрингс [299] Кейти Волинец 6-3,5-1 Catherine Harrison [305]
Тенис ITF W100 - Бонита Спрингс 40-30 [188] Veronica Cepede Royg 3-6,0-1 Магдалена Фреч [152]
Тенис ITF W25 - Салинас 15-30 [238] Susan Bandecchi 6-1,2-1 Rasheeda McAdoo [336]
Тенис ITF W25 - Салинас 0-0 [260] Виктория Родригес 6-4,3-1 Дияна Марчинкевица [276]
Тенис ITF W25 - Салинас 0-30 Лукреция Стефанини 6-1,3-1 Хулия Риера
Тенис ITF W60 - Ла Бисбал - Дв. Ж. 15-40 Ариадна Брьонес Гинеста/Annika Kannan 0-0 Емили Уебли-Смит/Ксиаоди Йоу
Тенис ITF W100 - Бонита Спрингс [324] Юрико Лили Миязаки 4-6,2-3 Астра Шарма [117]
Тенис АТП Рим - Дв. М. 15-15 Лоренцо Сонего/Андреа Вавасори 5-7,4-4 Адриан Манарино/Беноа Пейре
Тенис ITF M15 - Валдореикс 0-15 Rishab Agarwal 7-5,2-6,0-0 Ориол Роча Батала
Тенис Чалънджър - Хейлборн 3-3 [161] Alessandro Giannessi 7-6,6-6 Daniel Elahi Galan [110]
Тенис ITF W60 - Сейнт-Гоудънс 40-40 [351] Марго Йеролимос 6-2,2-6,5-2 Martina Di Giuseppe [220]
Футзал Италия - Серия A 16:02 Signor Prestito CMB Signor Prestito CMB 3-4 Песаро Песаро
Тенис на маса Сетка Купа Дмитро Рехотун 0-0 Роман Хнойевой
Тенис на маса TT Cup Ukraine Women Yana Zakladna 0-0 Alina Shkarban
Тенис на маса Moscow Liga Pro Women Anastasiya Shabanova 10-10 Anastasiya Golubeva
Тенис на маса Украйна - Купа ТТ Yevhen Pysmennyi 7-9 Roman Cherevko
Тенис на маса Сетка Купа Серхи Довженко 8-10 Серхи Бурделни
Тенис на маса Украйна - Купа ТТ Васил Плешкан 0-0 Ihor Syniavskyi
Тенис на маса Сетка Купа 7-11,9-11 Daniil Atamanchuk 0-0 Andrii Dekhtiarenko
Тенис на маса Украйна - Купа ТТ 11-7,11-9 Андрий Квусюк 6-6 Роман Олийник
Тенис на маса Сетка Купа 12-10,7-11,9-11 Dmitriy Pereyaslovskyi 1-3 Mykhailo Diachenko
Тенис на маса Europe Cup 7-11 Oriol Monzo 10-10 Габор Геролд
Тенис на маса Лига Про 11-9,7-11 Сергей Мусликов 2-3 Aleksandr Alekseev
Тенис на маса Сетка Купа 11-9,11-8,9-11 Никита Виленчъц 10-8 Yurii Kurishchenko
Тенис на маса Сетка Купа 12-14,11-9 Artur Akopyan 4-2 Доминик Марасек
Тенис на маса TT Cup Ukraine Women 11-9,9-11,8-11 Виктория Куртенко 3-6 Алина Куртенко
Тенис на маса Лига Про Pavel Bondarenko 5-4 Viktor Kalachev
Тенис на маса Украйна - Купа ТТ Oleg Kuravsky 6-7 Артур Мориак
еСпортове CS:GO - LOOT.BET / CS 02:03 ENCE ENCE 5-6 SKADE
еСпортове CS:GO - Blast Rising 01:55 DBL PONEY 0-0 Natus Vincere Junior
еСпортове R6 - Six Invitational 00:00 MIBR MIBR 0-0 TSM TSM
еСпортове CS:GO - EPIC League CIS 00:28 Тийм Спирит Тийм Спирит 1-0 bankaPepsi
еСпортове R6 - Six Invitational 00:00 Parabellum Esports 0-0 Oxygen Esports
еСпортове CS:GO - Spring Sweet Spring 01:55 OFFSET Esports 0-0 Caronte Gaming