Live Scores

Футбол Ефутбол - Battle - 8 мин. игра 00' Chelsea (vrico) Esports View Liverpool (Driller) Esports
Футбол Ефутбол - Battle - 8 мин. игра 00' Man City (Bombi1t0) Esports View Tottenham (Plevis) Esports
Футбол Ефутбол - Live Arena - 10 мин. игра 05' B.M'gladbach (Skripp) Esports 1-2 Hoffenheim (Walker) Esports
Футбол Ефутбол - Live Arena - 10 мин. игра 05' Bayer 04 (OoLancer) Esports 3-2 Dortmund (Quavo) Esports
Футбол Чили - Примера Б 08' Сантиаго Морнинг [7] Сантиаго Морнинг 0-0 Магалянеш [15] Магалянеш
Футбол Ефутбол - Liga Pro - 12 мин. игра 10' Abeldos United (ATD) Esports 4-2 Confession (CFI) Esports
Футбол Йордания - Лига 12' Ал-Бака'а [12] Ал-Бака'а 0-1 Ал Файсали Аман [6] Ал Файсали Аман
Футбол Аржентина - Национал Б 36' CA Tigre [1] CA Tigre 1-0 Deportivo Maipu [12] Deportivo Maipu
Футбол Бахрейн - Дивизия 2 37' Итифак [3] Итифак 0-1 Al Hala [2] Al Hala
Футбол Испания - Сегунда 40' Almeria [3] Almeria 0-0 Espanyol [1] Espanyol
Футбол Катар - Купа 41' [1] Ал Бидда СЦ 0-1 Al-Ahli Doha [2] Al-Ahli Doha
Футбол Италия - Серия C - Група B 41' Triestina [6] Triestina 1-0 Sudtirol [3] Sudtirol
Футбол Кувейт - Лига 42' Khaitan [10] Khaitan 0-2 Al Fahaheel SC [9] Al Fahaheel SC
Футбол Англия - Висша Лига 42' Leeds [10] Leeds 0-1 Liverpool [6] Liverpool
Футбол Кувейт - Лига 42' Al Kuwait SC [4] Al Kuwait SC 1-1 Al Sahel SC [7] Al Sahel SC
Футбол Катар - Купа 42' Al Mesaimeer SC [2] Al Mesaimeer SC 1-0 Al-Khor SC [4] Al-Khor SC
Футбол Португалия - Сегунда Лига 42' Vizela [3] Vizela 0-0 Benfica B [9] Benfica B
Футбол Бахрейн - Дивизия 2 45' Al Tadamun Buri [10] Al Tadamun Buri 0-1 Bahrain SC [7] Bahrain SC
Футбол Бахрейн - Дивизия 2 45'<sup>+1</sup> Калали [9] Калали 0-1 Sitra [6] Sitra
Футбол Бразилия - Кампеонато Гояно 52' Ипора ЕС [6] Ипора ЕС 1-1 Jaragua EC [5]
Футбол Аржентина - Примера C 55' Victoriano Arenas [18] Victoriano Arenas 0-1 CA Claypole [19] CA Claypole
Футбол Швеция - 1. Дивизия Нора 67' IFK Нанинж [11] IFK Нанинж 1-0 Taby FK [8] Taby FK
Футбол Англия - Висша Лига 2 77' Leicester U23 [12] Leicester U23 4-1 Southampton U23 [13] Southampton U23
Футбол Англия - Висша Лига 2 83' Stoke U23 [2] Stoke U23 2-1 Newcastle U23 [13] Newcastle U23
Футбол Англия - Висша Лига 2 83' Blackburn U23 [3] Blackburn U23 2-1 Liverpool U23 [5] Liverpool U23
Футбол Швейцария - Чалъндж Лига 84' Winterthur [6] Winterthur 1-2 FC Thun [2] FC Thun
Футбол Нидерландия - Ерсте Дивизия 84' PSV Reserves [14] PSV Reserves 0-2 De Graafschap [2] De Graafschap
Футбол Белгия - Първа Дивизия Б 84' Deinze [5] Deinze 0-1 Westerlo [4] Westerlo
Футбол Румъния - Лига 2 86' У Крайова 1948 [1] У Крайова 1948 1-0 Rapid Bucuresti [4] Rapid Bucuresti
Баскетбол eБаскетбол - Liga Pro - 4x5 мин. 3 - 03:42 PHX Suns (ka4ika_dame) Esports 24-32 MIA Heat (megasnake4) Esports
Баскетбол Словения - 1. Лига - Жени 4 - 08:13 Триглав жени 41-41 Йежица жени
Баскетбол Бахрейн - Купа 3 - 02:58 Al Hala 44-55 Al Manama
Баскетбол Германия - Бундеслига 3 - 07:11 Chemnitz 99 [12] Chemnitz 99 58-50 Hamburg Towers [6] Hamburg Towers
Баскетбол Израел - Супер Лига 4 - 05:21 Hapoel Holon [4] Hapoel Holon 89-83 Апоел Йерусалим [5] Апоел Йерусалим
Баскетбол Франция - Про Б 4 - 01:01 Lille [10] Lille 84-82 Nantes [14] Nantes
Волейбол Чехия - Екстралига 25-15,25-19 CEZ Karlovarsko [1] CEZ Karlovarsko 17-20 Ceske Budejovice [2] Ceske Budejovice
Хокей на лед Лига Про - Кратък Хокей - 3х10 мин. 3 - 08:04 Kuznya 1-4 Четири Ледокола
Хокей на лед Швеция - ШХЛ 3 - 20:00 Лулеа [5] Лулеа 2-2 Скелефтеа [4] Скелефтеа
Хокей на лед Швейцария - НЛА 3 - 04:02 Сервет [6] Сервет 1-0 Фрибург-Готерон [3] Фрибург-Готерон
Хокей на лед Швейцария - НЛА 3 - 18:27 ЗСК Лайънс [5] ЗСК Лайънс 2-0 ХК Лозана [4] ХК Лозана
Хокей на лед Швейцария - НЛА 3 - 16:33 Раперсвил-Йона Лейкърс [10] Раперсвил-Йона Лейкърс 2-0 Лугано [2] Лугано
Хокей на лед Швейцария - НЛА 3 - 04:11 Берн [9] Берн 3-2 Зуг [1] Зуг
Хокей на лед Национални Отбори (Без Продължения) 3 - 16:11 Latvia U23 10-0 Естония Естония
Хандбал Катар - Лига 30:00 Ал Духайл Ал Духайл 15-8 Катар СК
Тенис УТА Истанбул 0-0 [39] Анастасия Павлюченкова 6-7,7-6,0-0 Anastasia Potapova [76]
Тенис Чалънджър - Салинас 0-0 [324] Jesper De Jong 3-2 Christopher Eubanks [235]
Тенис АТП Белград 15-30 [33] Filip Krajinovic 3-2 Stefano Travaglia [63]
Тенис Чалънджър - Талахаси 0-30 [240] Петер Полански 3-3 Michael Mmoh [173]
Тенис Чалънджър - Салинас 0-0 Джеле Селс 4-3 Антонио Кайентано Март
Тенис Чалънджър - Талахаси 2-1 [191] Микаел Торпегаард 6-6 Thomaz Bellucci [322]
Тенис Чалънджър - Талахаси 30-30 [124] Thiago Seyboth Wild 6-3,3-1 Tomas Martin Etcheverry [232]
Тенис УТА Щутгарт - Дв. Ж. 15-40 Вивиан Хайсен/Яфан Ванг 7-6,3-3 Улрике Ейкери/Екатерине Горгодзе
Снукър Световно Първенство 2021 04/19 18:00 Антъни МакГил 8-5 Рики Уолдън
Снукър Световно Първенство 2021 04/19 09:00 Кайрън Уилсън 7-5 Гари Уилсън
Дартс Висша Лига по Дартс 2021 04/19 19:30 Jonny Clayton Jonny Clayton 1-1 Димитри ван ден Берг Димитри ван ден Берг
Билярд The Masters 04/19 19:32 Marc Farnsworth 0-0 Phil Harrison
Тенис на маса Украйна - Купа ТТ Andrii Kotik 0-0 Nazarii Hrytsyienko
Тенис на маса Лига Про Igor Zemit 5-4 Владими Мишакин
Тенис на маса Украйна - Купа ТТ 4-11,10-12 Константин Макарчък 3-4 Yaroslav Ivanytsia
Тенис на маса Чехия - Лига Про 11-7,5-11 Камил Новак 7-8 Адам Барбора
Тенис на маса Украйна - Купа ТТ 11-7,9-11 Oleksii Tiutiunnyk 6-8 Oleksandr Brezytskyi
Тенис на маса Setka Cup Women 11-4,11-9,11-13,9-11 Юлия Трихъб 8-9 Yevheniia Severyna
Тенис на маса Сетка Купа 11-6,3-11,10-12,11-6 Виктор Береза 8-5 Bohdan Havryliuk
Тенис на маса Чалънджър - Оксенхаузен 11-7,10-12,5-11 Daniel Rinderer 3-0 Йосип Хузяк
Тенис на маса Украйна - Купа ТТ 8-11,4-11,12-10 Oleksii Tkachuk 8-4 Volodymyr Ivasiv
Тенис на маса Сетка Купа 11-9,9-11,11-2 Jan Krames Jr. 1-0 Любомир Криз
Плажен волейбол ФИВБ Канкун 21-19 Ондрей Перусич/Давид Швайнер 19-19 Константин Семенов/Илия Лешуков
еСпортове DOTA2 - Positive Fire Games 24:34 Azimut 0-0 Into the Breach
еСпортове CS:GO - Spring Sweet Spring 00:27 Ambush 18-19 Case Esports