Leagues Played
Естония - Купа 2

Естония - Купа 07/24 16:00 6 Castovanni Eagles v Tallinna FC Infonet L 0-4
Естония - Купа 07/24 16:00 6 Castovanni Eagles v EMU SK L 0-1
Естонският футболен отбор "Кастовани Ийгълс" („Castovanni Eagles“) е основан през 2010 г. в град Кастовани, Естония. Отборът се състезава в Естонската четвърта лига, която е четвъртото ниво в естонската футболна лигова система.

Кастовани Ийгълс са известни със своите силни защитни умения и добре организирана игра. Отборът разполага и с няколко опитни играчи, които водят по-младите членове на състава.

През сезон 2023 г. отборът стартира в Естонската четвърта лига с победа над "Виймси МК" с 2:0. Отборът успя да се задържи в горната половина на класирането през целия сезон и завърши на 5-о място с 10 победи, 4 равенства и 8 загуби.

Капитан на отбора е опитният централен защитник Март Кузма, който е част от Кастовани Ийгълс от основаването на отбора. Топ голмайстор на отбора за сезон 2023 г. е нападателят Райнър Вески, който отбеляза 10 гола в 22 мача.

Кастовани Ийгълс са амбициозен отбор, който се стреми към промоция във Втора лига. Отборът разполага със силна основа от млади и опитни играчи и има потенциала да се превърне в един от най-добрите отбори в четвърта лига.