04/14 14:30 32 [12] Лозана-Оши vs Винтертур [6] 0-1
04/14 14:30 32 [1] Йънг Бойс vs Люцерн [7] 4-2
04/14 12:15 32 [10] Базел vs Сервет [3] 2-1
04/13 18:30 32 [6] Ст Гален vs Ивердон Спорт [9] 5-1
04/13 16:00 32 [11] Грасхопърс vs Лугано [3] 0-1
04/13 16:00 32 [8] Лозана Спортс vs Цюрих [4] 1-0
04/07 14:30 31 [6] Ст Гален vs Йънг Бойс [1] 2-2
04/07 14:30 31 [10] Ивердон Спорт vs Грасхопърс [11] 3-2
04/07 12:15 31 [7] Люцерн vs Лозана Спортс [8] 0-0
04/06 18:30 31 [2] Сервет vs Цюрих [5] 0-1
04/06 16:00 31 [5] Винтертур vs Лугано [3] 2-2
04/06 16:00 31 [12] Лозана-Оши vs Базел [10] 0-2

Швейцарската Суперлига е най-силната футболна лига в Швейцария, в която участват не само клубове от страната, а също така и отбори от Лихтенщайн, където не се провежда отделно първенство. В шампионата участват 10 отбора, играещи по системата есен-пролет. Отборът, заел първото място, играе директно в груповата фаза на Шампионската лига на УЕФА, а тимовете на второ и трето място се борят за участие в Лига Европа заедно с носителя на националната купа.

Швейцарската Супер лига е най-високото ниво на футбольните състезания в Швейцария. Тя се състои от 10 отбора, които играят по 36 мача през сезон. Първите шест отбора в класирането се класират за европейските клубни турнири, а последните два отбора изпадат в Челъндж лигата. Шампионът на Швейцария получава титлата "Супер шампион на Швейцария".