Купа АФК 00' ФК Индера 0-0 Янгон Юнайтед Янгон Юнайтед
Приятелски Мачове 15' Vojvodina Vojvodina 0-1 Spartak Subotica Spartak Subotica
Приятелски Мачове 17' Chernomorets Balchik Chernomorets Balchik 0-0 Spartak Varna Spartak Varna
Приятелски Мачове 17' Dunav Ruse Dunav Ruse 0-1 AFC Progresul Spartac Bucuresti AFC Progresul Spartac Bucuresti
Приятелски Мачове 19' FK Tuzla City FK Tuzla City 0-0 Звезда Градацак Звезда Градацак
Приятелски Мачове 20' LKS Lodz LKS Lodz 0-0 Zorya Zorya
Приятелски Мачове 22' Randers FC Randers FC 1-0 Vendsyssel FF Vendsyssel FF
Приятелски Мачове 23' Tiszakecske FC Tiszakecske FC 1-0 Кецкемети ТЕ Кецкемети ТЕ
Приятелски Мачове 24' FK Senica FK Senica 0-0 MFK Dubnica MFK Dubnica
Португалия - Лига до 23 37' Estoril U23 [6] Estoril U23 1-0 Sporting U23 [3] Sporting U23
Турция - Купа 62' Kasimpasa Kasimpasa 2-1 Alanyaspor Alanyaspor
Приятелски Мач 64' Палестина Палестина 0-0 Сейшелите Сейшелите
Купа АФК 64' Svay Rieng FC Svay Rieng FC 3-1 Мастер 7
Приятелски Мачове 66' Slavia Mozyr Slavia Mozyr 0-0 Спутник Спутник
Приятелски Мачове 66' Chiangrai Utd Chiangrai Utd 1-0 Chainat FC Chainat FC
Иран - Дивизия 2 85' Shohada Razakan 2-0 Sardar Bukan FC
Еврокупа - Жени 1 - 10:00 Enisey Krasnoyarsk Women [2] Enisey Krasnoyarsk Women 0-0 Valencia Women [1] Valencia Women
Русия - АСБ Студентска Лига 2 - 05:30 НГУ Новосибирск 14-21 SibGUTI Novosibirsk
Турция - ТКБЛ - Жени 3 - 05:10 Antalya 07 Women 41-52 Urla Belediyesi Women
Русия - Суперлига 1 - Жени 4 - 06:58 Спарта и К Видное 2 жени 47-52 УММК Екатеринбург 2 жени
Филипини - МПБЛ 4 - 07:13 Нуева Есия Райс Мейкърс Нуева Есия Райс Мейкърс 67-67 Bulacan Kuyas
Япония - Б Лига 1 4 - 00:04 Akita Northern Happinets [5] Akita Northern Happinets 66-64 Utsunomiya Brex [1] Utsunomiya Brex
Казахстан - Национална Лига 25-22 VC Atyrau 13-11 ВК Тараз
Russia Youth League Nova-2 Youth 22-21 Yenisey-2 Youth
Russia Youth League 14-25 Fakel Youth 1-2 Kuzbass-2 Youth
Russia Youth League 25-14,18-25 Lokomotiv TSIVS Youth 12-11 ASK-2 Nizhny Novogord Youth
Тайланд - Лига - Жени 25-21,25-23 Након Рачасима жени 10-9 3ББ Накорнонт жени
Korea KOVO Women 23-25,23-25,25-14,25-12 Корея Експресуей жени [5] Корея Експресуей жени 11-11 IBK Altos Women [6] IBK Altos Women
Русия - ВХЛ 1 - 13:50 Sokol Krasnoyarsk [7] Sokol Krasnoyarsk 0-0 Gornyak Uchaly [16] Gornyak Uchaly
Русия - ВХЛ 2 - 06:02 ORG Beijing [27] ORG Beijing 1-1 Dynamo Tver [21] Dynamo Tver
КХЛ 2 - 19:45 Kunlun Red Star [14] Kunlun Red Star 0-1 Amur Khabarovsk [22] Amur Khabarovsk
Русия - ВХЛ 3 - 00:00 Ermak Angarsk [33] Ermak Angarsk 0-1 Zauralie Kurgan [13] Zauralie Kurgan
Tурция - Суперлига - Жени 19:33 Йенимахале жени Йенимахале жени 12-13 Кастамону жени Кастамону жени
Първенство на Африка 59:35 ДР Конго 32-18 Габон
ITF M15 - Анталия - Дв. М. 0-0 Антонио Кайентано Март/Пол М Тифон 0-0 Марк Кеки/Мейт Ворос
ITF W25 - Казан 0-0 Sofya Lansere 0-0 Aleksandra Pospelova
ITF W15 - Кайро 0-30 Хелене Шолсен 4-0 Jelena Kovac
ITF W15 - Щутгарт 30-40 Julia Terziyska 5-1 Nora Niedmers
Австралия Оупън - Жени 40-0 [11] Madison Keys 4-4 Arantxa Rus [93]
ITF W15 - Щутгарт 0-0 Джоанна Гарланд 0-0 Lina Gjorcheska
ITF W15 - Щутгарт 0-40 Марине Шостак 6-3,0-0 Kathinka Von Deichmann
ITF M25 - Нуслох 15-15 Evan Hoyt 5-7,1-4 Stefan Seifert
ITF W15 - Кайро 0-0 Arisha Ladhani 1-1 Ана Махоркина
ITF W15 - Кайро 0-0 Lucie Wargnier 0-0 Федерика Сако
ITF M25 - Нуслох 30-30 Ryan Nijboer 6-7,1-0 Adrian Bodmer
ITF M15 - Бресуир Arthur Bouquier 7-6,5-0 Marek Gengel
ITF W15 - Анталия - Дв. Ж. 0-0 Жибек Куламбаева/Йексин Ма 2-6,4-4 Nana Kawagishi/Хонока Кобаяши
ITF W15 - Анталия - Дв. Ж. 0-0 Мартина Колмегна/Силвия Нжирич 7-5,3-2 Джянгксуе Хан/Аяка Окуно
ITF W25 - Казан 30-0 [465] Анжелина Габуева 4-6,0-4 Шалимар Талби [440]
ITF W15 - Лиепая 40-A Анна Паркхоменко 6-3,3-4 Patricija Spaka
ITF M15 - Монастир 0-15 Marat Deviatiarov 5-7,3-1 Люк Джонсън
ITF M15 - Анталия 30-0 Jonathan Eysseric 4-6,2-4 Нитин Кумар Синха
ITF M15 - Кайро 0-0 Хуан Пабло Паз 6-2,6-2 Валентин Ванта
ITF W15 - Лиепая A-40 Noel Saidenova 6-4,4-6,1-2 Bojana Klincov
Чаланджър - Рен 15-0 [153] Sergiy Stakhovsky 7-6,4-4 Nino Serdarusic [294]
ITF M15 - Бресуир 30-0 Yannick Mertens 2-1 Titouan Droguet
ITF W25 - Казан 15-0 [371] Valeriya Strakhova 5-7,3-4 Олга Дорошина [450]
ITF M15 - Анталия 40-A Bogdan Borza 4-4 Justin Eleveld
ITF M15 - Казан 0-0 Андрей Уваров 5-7,0-0 Олексий Крутик
ITF W15 - Щутгарт 30-15 Sinja Kraus 4-6,7-5,4-4 Nikola Tomanova
ITF W15 - Анталия - Дв. Ж. 15-0 Аделина Барави/Габриела Михайлова 0-1 Валерия Оляновская/Екатерина Овчаренко
Австралия Оупън 30-15 [66] Джордан Томпсън 6-7,1-6,6-3,6-4,2-3 Fabio Fognini [12]
Крикет 01/22 08:00 Нова Зеландия до 19 19/1,242/9 Шри Ланка до 19
Крикет 01/22 08:00 ЮАР до 19 349/8,35/0 Канада до 19
Крикет 01/22 08:00 Афганистан до 19 265/6,7/0 ОАЕ до 19
Крикет 01/22 08:00 Пакистан до 19 294/9,31/0 Зимбабве до 19
Лига Про - ФНТР Москва Оупън Leonid Muravyev 0-0 Valery Martovickiy
Чалънджър - Оксенхаузен 11-4,11-4 Evgueni Chtchetinine 1-0 Исломбек Султонов
World Team Olympic Quals Women 6-11,11-9 Изабела Лупулеску/Sabina Surjan 0-0 Жиао Ли/Брит Еерланд
World Team Olympic Quals Women 11-9 Nanthana Komwong/Ораван Парананг Nanthana Komwong/Ораван Парананг 9-9 Bogdanova/Trigolos
World Team Olympic Quals Women 9-11,11-6 Йе Лин/Менги Ю 1-3 Ксиа Лиан Ни/Сара Де Нют
World Team Olympic Quals Women 6-11,6-11 Olga Vorobeva/Яна Носкова 5-8 Stephanie Loeuillette/Jia Nan Yuan
Москва - Лига Про - Жени 11-9,6-11,10-12 Anastasiya Libatskaya 8-9 Анна Кондратова
Тайланд Мастърс Khosit Phetpradab 0-2 Yu Xiang Huang
Thailand Masters XD 20-22 Hoo/Cheah 7-14 Чун Ман Танг/Инг Сует Тсе
Thailand Masters XD 15-21 Же-Хуеи Лий/Я Чинг Хсу 13-8 Марк Ламсфус/Изабел Хертрих
European Championships 2020 0 - 01:57 Турция Турция 2-5 Грузия Грузия
CS:GO - CMD368 Championship 01/22 10:46 SKADE 5-6 ALTERNATE aTTax ALTERNATE aTTax
DOTA2 - DreamLeague Major 01/22 09:30 Tийм Сикрет 1-1 Fnatic